Football Masters Warszawska Liga Okręgowa gr. 2


Mecz Score
12 08 2022 20:00 Zielonki
KS Blizne Ożarowianka Ożarów
1 - 8
13 08 2022 10:00 Osuchów
LKS Osuchów Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 - 0
13 08 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa GKS Podolszyn
4 - 1
13 08 2022 11:00 Chylice
Laura Chylice Ursus II Warszawa
2 - 4
13 08 2022 17:30 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew Ryś Laski
1 - 2
14 08 2022 15:00 Pruszków
Znicz II Pruszków Korona Góra Kalwaria
7 - 0
14 08 2022 17:30 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Naprzód Zielonki
2 - 3
20 08 2022 11:00 Warszawa
Ursus II Warszawa KS Blizne
8 - 1
20 08 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice Ryś Laski
4 - 0
20 08 2022 12:00 Zielonki
Naprzód Zielonki LKS Osuchów
3 - 2
20 08 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn Znicz II Pruszków
0 - 4
20 08 2022 14:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów Grom Warszawa
2 - 1
20 08 2022 17:00 Góra Kalwaria, Wojska Polskiego 44
Korona Góra Kalwaria Promyk Nowa Sucha
0 - 2
21 08 2022 17:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Sparta Jazgarzew
1 - 0
27 08 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa Ursus II Warszawa
0 - 1
27 08 2022 11:00 Laski
Ryś Laski Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4 - 1
27 08 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Korona Góra Kalwaria
4 - 0
27 08 2022 17:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha GLKS Nadarzyn
3 - 2
27 08 2022 17:00 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew Naprzód Zielonki
0 - 4
27 08 2022 17:00 Zielonki
KS Blizne Laura Chylice
0 - 2
28 08 2022 18:00 Pruszków
Znicz II Pruszków GKS Podolszyn
4 - 2
2 09 2022 19:00 Zielonki
Naprzód Zielonki Ryś Laski
4 - 1
3 09 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn LKS Osuchów
0 - 4
3 09 2022 14:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów Znicz II Pruszków
0 - 3
3 09 2022 16:00 Chylice
Laura Chylice Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3 - 3
3 09 2022 17:00 Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria Sparta Jazgarzew
4 - 0
4 09 2022 13:00 Warszawa
Ursus II Warszawa STF Champion Warszawa
6 - 1
4 09 2022 16:30 Zielonki
KS Blizne Grom Warszawa
0 - 13
4 09 2022 17:00 Raszyn, Sportowa 30
GKS Podolszyn Promyk Nowa Sucha
1 - 3
7 09 2022 18:00 Warszawa
STF Champion Warszawa GLKS Nadarzyn
5 - 2
10 09 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa Laura Chylice
4 - 2
10 09 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów GKS Podolszyn
4 - 1
10 09 2022 11:00 Laski
Ryś Laski Korona Góra Kalwaria
3 - 2
10 09 2022 14:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Ożarowianka Ożarów
0 - 9
10 09 2022 16:30 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew GLKS Nadarzyn
0 - 1
11 09 2022 11:00 Pruszków
Znicz II Pruszków Ursus II Warszawa
1 - 1
11 09 2022 11:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Naprzód Zielonki
2 - 5
17 09 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa STF Champion Warszawa
3 - 0
17 09 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice Naprzód Zielonki
1 - 1
17 09 2022 12:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów LKS Osuchów
3 - 2
17 09 2022 16:30 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn Ryś Laski
1 - 1
18 09 2022 11:00 Warszawa-Ursus, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3
Ursus II Warszawa Promyk Nowa Sucha
8 - 0
18 09 2022 16:30 Zielonki
KS Blizne Znicz II Pruszków
2 - 7
18 09 2022 16:30 Podolszyn
GKS Podolszyn Sparta Jazgarzew
0 - 3
18 09 2022 16:30 Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0 - 9
21 09 2022 20:00 Podolszyn
GKS Podolszyn STF Champion Warszawa
3 - 2
24 09 2022 10:00 Osuchów
LKS Osuchów Ursus II Warszawa
1 - 1
24 09 2022 11:00 Laski
Ryś Laski GKS Podolszyn
2 - 3
24 09 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice STF Champion Warszawa
1 - 3
24 09 2022 12:00 Zielonki
Naprzód Zielonki Korona Góra Kalwaria
2 - 1
24 09 2022 16:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha KS Blizne
1 - 0
24 09 2022 16:00 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew Ożarowianka Ożarów
1 - 7
25 09 2022 11:45 Pruszków
Znicz II Pruszków Grom Warszawa
5 - 1
25 09 2022 15:30 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki GLKS Nadarzyn
10 - 0
29 09 2022 20:00 Warszawa
STF Champion Warszawa KS Blizne
4 - 0
1 10 2022 11:00 Warszawa-Bielany, Marymoncka 34
Grom Warszawa Promyk Nowa Sucha
5 - 0
1 10 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice Korona Góra Kalwaria
14 - 1
1 10 2022 12:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów Ryś Laski
5 - 2
1 10 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn Naprzód Zielonki
0 - 4
2 10 2022 11:00 Warszawa
Ursus II Warszawa Sparta Jazgarzew
4 - 0
2 10 2022 15:30 Zielonki
KS Blizne LKS Osuchów
4 - 4
2 10 2022 16:00 Podolszyn
GKS Podolszyn Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
0 - 2
2 10 2022 17:30 Pruszków
Znicz II Pruszków STF Champion Warszawa
6 - 1
7 10 2022 19:00 Zielonki
Naprzód Zielonki GKS Podolszyn
2 - 3
8 10 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Grom Warszawa
1 - 2
8 10 2022 11:00 Laski
Ryś Laski Ursus II Warszawa
0 - 5
8 10 2022 11:30 Pruszków
Znicz II Pruszków Laura Chylice
5 - 1
8 10 2022 15:30 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha STF Champion Warszawa
1 - 3
8 10 2022 15:30 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew KS Blizne
3 - 1
8 10 2022 15:30 Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria GLKS Nadarzyn
1 - 1
9 10 2022 11:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Ożarowianka Ożarów
2 - 1
15 10 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa Sparta Jazgarzew
6 - 2
15 10 2022 11:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów Naprzód Zielonki
4 - 2
15 10 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice GLKS Nadarzyn
1 - 0
15 10 2022 12:30 Warszawa
STF Champion Warszawa LKS Osuchów
0 - 5
16 10 2022 11:00 Warszawa
Ursus II Warszawa Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2 - 4
16 10 2022 15:30 Zielonki
KS Blizne Ryś Laski
2 - 3
16 10 2022 15:30 Podolszyn
GKS Podolszyn Korona Góra Kalwaria
4 - 0
16 10 2022 19:30 Pruszków, Bohaterów Warszawy 4
Znicz II Pruszków Promyk Nowa Sucha
7 - 0
22 10 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Znicz II Pruszków
5 - 1
22 10 2022 11:00 Laski
Ryś Laski Grom Warszawa
0 - 5
22 10 2022 12:00 Zielonki
Naprzód Zielonki Ursus II Warszawa
3 - 1
22 10 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn GKS Podolszyn
1 - 0
22 10 2022 15:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Laura Chylice
1 - 3
22 10 2022 15:00 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew STF Champion Warszawa
2 - 4
22 10 2022 15:00 Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria Ożarowianka Ożarów
0 - 6
22 10 2022 18:30 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki KS Blizne
8 - 0
27 10 2022 19:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów STF Champion Warszawa
4 - 1
28 10 2022 20:00 Zielonki
KS Blizne Naprzód Zielonki
1 - 1
29 10 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5 - 2
29 10 2022 11:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów GLKS Nadarzyn
9 - 1
29 10 2022 11:30 Chylice
Laura Chylice GKS Podolszyn
4 - 1
29 10 2022 14:30 Pruszków
Znicz II Pruszków Sparta Jazgarzew
9 - 1
30 10 2022 11:00 Warszawa
Ursus II Warszawa Korona Góra Kalwaria
10 - 0
30 10 2022 13:30 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha LKS Osuchów
3 - 6
30 10 2022 14:30 Warszawa
STF Champion Warszawa Ryś Laski
5 - 4
5 11 2022 10:30 Laski
Ryś Laski Znicz II Pruszków
2 - 10
5 11 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Laura Chylice
0 - 4
5 11 2022 12:00 Zielonki
Naprzód Zielonki Grom Warszawa
2 - 1
5 11 2022 13:30 Wólka Kozodawska, Źródlana 9A
Sparta Jazgarzew Promyk Nowa Sucha
3 - 1
6 11 2022 11:00 Grodzisk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki STF Champion Warszawa
5 - 0
6 11 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn Ursus II Warszawa
1 - 7
6 11 2022 13:30 Podolszyn
GKS Podolszyn Ożarowianka Ożarów
1 - 3
8 11 2022 19:30 Zielonki
KS Blizne Korona Góra Kalwaria
2 - 3
11 11 2022 11:00 Chylice
Laura Chylice Ożarowianka Ożarów
1 - 5
11 11 2022 12:00 Nowa Sucha 22c
Promyk Nowa Sucha Ryś Laski
2 - 1
12 11 2022 11:00 Warszawa
Grom Warszawa Korona Góra Kalwaria
11 - 2
12 11 2022 11:00 Osuchów
LKS Osuchów Sparta Jazgarzew
2 - 1
12 11 2022 11:30 Warszawa
STF Champion Warszawa Naprzód Zielonki
1 - 2
12 11 2022 12:00 Pruszków
Znicz II Pruszków Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
6 - 2
13 11 2022 11:00 Warszawa
Ursus II Warszawa GKS Podolszyn
3 - 0
13 11 2022 13:00 Zielonki
KS Blizne GLKS Nadarzyn
1 - 2
19 11 2022 11:00 Ożarów
Ożarowianka Ożarów Ursus II Warszawa
3 - 2
19 11 2022 12:00 Zielonki
Naprzód Zielonki Znicz II Pruszków
0 - 4
19 11 2022 13:00 Nadarzyn
GLKS Nadarzyn Grom Warszawa
2 - 3
19 11 2022 13:00 Góra Kalwaria
Korona Góra Kalwaria STF Champion Warszawa
2 - 1
19 11 2022 13:30 Jazgarzew
Sparta Jazgarzew Laura Chylice
3 - 4
20 11 2022 11:00 Laski
Ryś Laski LKS Osuchów
2 - 4
20 11 2022 11:00 Grodzisk Mazowiecki, Mokronoskich 4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki Promyk Nowa Sucha
2 - 2
20 11 2022 13:00 Podolszyn
GKS Podolszyn KS Blizne
2 - 3

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Znicz II Pruszków 15 79:1861 40
2 Ożarowianka Ożarów 15 69:2049 39
3 Grom Warszawa 15 64:2242 33
4 Ursus II Warszawa 15 63:1746 32
5 Naprzód Zielonki 15 38:2414 32
6 LKS Osuchów 15 45:2520 29
7 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 53:2924 26
8 Laura Chylice 15 47:3116 26
9 STF Champion Warszawa 15 31:46-15 18
10 Promyk Nowa Sucha 15 21:53-32 16
11 Ryś Laski 15 27:54-27 13
12 GKS Podolszyn 15 22:40-18 12
13 GLKS Nadarzyn 15 14:53-39 11
14 Korona Góra Kalwaria 15 16:76-60 10
15 Sparta Jazgarzew 15 20:50-30 9
16 KS Blizne 15 18:69-51 5

Zostaw komentarz