Akademia z Żyrardowa już za silna

Akademia Piłkarska OSiR ŻyrardówPromyk Nowa Sucha

4 - 0

W meczu Ligi Trampkarzy Akademia Piłkarska OSiR Żyrardów wygrała z Promykiem Nowa Sucha 4:0 (3:0).

W zeszłym tygodniu nasi piłkarze pokonali zawodników Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej, a w tej kolejce zmierzyli się z reprezentantami Akademii Piłkarskiej OSiR Żyrardów. Niestety tym razem wynik nie był już tak korzystny. Już w pierwszych minutach meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tracimy bramkę i właściwie od początku musieliśmy gonić wynik. Rywale dominowali zarówno pod względem piłkarskim jak i szybkościowym, co udokumentowali jeszcze dwoma trafieniami w pierwszych 35 minutach. Najpierw jeden z piłkarzy z Żyrardowa, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, podwyższył prowadzenie swojego zespołu strzałem z 8 metrów. Parę minut później jeden z rywali najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i przegrywaliśmy już 3:0. Po przerwie gospodarze dorzucili jeszcze jedno trafienie. Na początku tej części gry zawodnik Akademii przelobował naszego bramkarza i straciliśmy czwartą bramkę. Mimo niekorzystnego rezultatu nasi piłkarze się nie poddawali i dzielnie walczyli. Mogliśmy zdobyć nawet bramkę, ale przy próbie lobowania bramkarza przez Bartka Stypułę piłka przeleciała obok słupka. Gospodarze też atakowali, ale więcej bramek w tym meczu już nie padło i AP Żyrardów dalej pozostaje drużyną z kompletem punktów.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Bartłomiej Sztypok, Szymon Baczyński, Robert Wojtysiak, Hubert Wołowczyk, Damian Brygoła, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Szymon Obrębski, Adam Miedziński i Bartosz Kaczor.