Niegościnny Sokół

Sokół Budki Piaseckie Promyk II Nowa Sucha

4 - 2


W meczu warszawskiej „B” klasy Sokół Budki Piaseckie wygrał z Promykiem II Nowa Sucha 4:2 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Arkadiusz Cieślak i Adrian Chałubek.

Spotkanie zapowiadane jako „mecz przyjaźni” do końca takie być nie mogło, ponieważ spotkały się ze sobą drużyny zajmujące drugie i trzecie miejsce w tabeli. Sokół będąc wiceliderem szybko zabrał się do pracy i już w początkowych fragmentach wyszedł na prowadzenie. Na nasze szczęście byliśmy w stanie na to odpowiedzieć. Piłkę z lewej strony otrzymał Arkadiusz Cieślak i strzałem z 16 metrów doprowadził do remisu. Trzeba przyznać, że przeciwnik prezentował się dużo lepiej piłkarsko, raz po raz stwarzając zagrożenie pod naszą bramką. U nas Piotr Mularski robił co mógł, wielokrotnie ratując zespół przed utratą bramki, ale jeszcze trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Ostatnią z tych bramek zdobył nasz były zawodnik Adrian Dąbrowski. „Dąber” wielokrotnie próbował wpisać się na listę strzelców, ale „Mular” tylko raz dał się pokonać, a wychodził zwycięsko nawet z pojedynków „sam na sam”. Od stanu 4:1 przeciwnicy wyraźnie uspokoili się w poczynaniach ofensywnych, co stworzyło więcej okazji dla nas. Sygnał do ataku dał Adrian Chałubek, który po prostopadłym podaniu Pawła Zienkiewicza zmniejszył prowadzenie gospodarzy. Ta bramka wyraźnie pobudziła naszych piłkarzy do jeszcze odważniejszych ataków. Niestety mimo kilku okazji więcej bramek w tym meczu już nie padło.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Daniel Kaźmierczak, Sławomir Kuczek, Jarosław Grefkowicz, Łukasz Antosik, Filip Orłowski (Rafał Dalke), Krzysztof Kaczor, Sebastian Zwierzchowski, Adrian Chałubek, Arkadiusz Cieślak i Paweł Zienkiewicz.

Tabela „B” klasy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Akademia Piłkarska Żyrardów 0 00 0
2 Budowlanka Pruszków 0 00 0
3 Guzovia Guzów 0 00 0
4 Józefowianka Józefów 0 00 0
5 KS II Teresin 0 00 0
6 Milan II Milanówek 0 00 0
7 Mszczonowianka II Mszczonów 0 00 0
8 Orion Cegłów 0 00 0
9 Ożarowianka II Ożarów 0 00 0
10 Pogoń Wiskitki 0 00 0
11 Promyk II Nowa Sucha 0 00 0
12 Relax Radziwiłłów 0 00 0
13 Sokół Budki Piaseckie 0 00 0
14 Tajfun Brochów 0 00 0