Bez bramek w Błoniu

Błonianka BłoniePromyk Nowa Sucha

0 - 0


W meczu Ligi Młodzików Błonianka Błonie zremisowała z Promykiem Nowa Sucha 0:0.

W samo południe w Błoniu mogliśmy obejrzeć pojedynek dwóch drużyn mających na swoim koncie po 9 punktów (tyle samo co prowadząca w tabeli Unia II Warszawa). Początek meczu wskazywał, że to gospodarze będą stroną dominującą w tym pojedynku. Okazało się jednak, że nasi piłkarze musieli się tylko przyzwyczaić do bardzo szerokiego boiska i jeszcze w pierwszej połowie zaczęli dochodzić do głosu. Co prawda najczęściej zawodnicy przebywali w środkowej strefie boiska, ale zarówno z jednej jak i drugiej strony mogły paść bramki. Nie udało się jednak tego uczynić, ani do przerwy, ani w drugiej połowie. W tej części gry zarysowała się wyraźniejsza przewaga naszych piłkarzy, którzy lepiej wytrzymali trudy tego spotkania. Nie udało się jednak udokumentować tego bramką, choć na minutę przed końcem bardzo mocnym strzałem z dystansu zwycięstwo naszej drużynie mógł zapewnić Paweł Piotrowski. Niestety piłka minęła bramkę.

PS W drugiej połowie za złapanie piłki poza polem karnym karę minutową otrzymał nasz bramkarz. W tej sytuacji musiał go zastąpić Krzysiek Gronecki, dla którego był to debiut w spotkaniu ligowym. Poradził on sobie ze strzałem z rzutu wolnego i dołożył swoją cegiełkę do utrzymania bezbramkowego remisu. Ta sytuacja pokazała jak ważna jest ławka rezerwowych, bo nigdy nie wiadomo kiedy któryś z piłkarzy znajdujących się na niej będzie potrzebny i być może przesądzi o losach spotkania. Krzysiek zaliczył krótki epizod, ale zrobił to co do niego należało i z uśmiechem na ustach (przy owacji licznie przybyłych rodziców) opuścił boisko.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Wiktor Michurski, Patryk Felczak, Paweł Księżak i Adrian Jaworski. Grali także: Paweł Piotrowski, Jakub Felczyński, Krzysiek Gronecki, Jakub Karasek, Kacper Drązikowski oraz Filip Szczepaniak.

Tabela Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

2 komentarze do “Bez bramek w Błoniu”

  1. Świetny mecz naszych chłopców!!! Gratulacje dla chłopaków i trenera:)
    Ps. Zdjęcie kibica Daniela – rewelka:)

Możliwość komentowania została wyłączona.