Ryś ponownie za silny

Ryś LaskiPromyk Nowa Sucha

2 - 1


W meczu Ligi Trampkarzy Ryś Laski wygrał z Promykiem Nowa Sucha 2:1 (1:0). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Stypuła.

W zeszłym tygodniu na boisku w Laskach przegrały nasze rezerwy więc przyszła pora, aby zrewanżowali się nasi Trampkarze. Okazało się jednak, że inicjatywa w pierwszej części gry leżała po stronie zawodników Rysia, a swoją przewagę udało im się udokumentować jedną bramką. Po jednym z dośrodkowań z prawej strony boiska do piłki dopadł jeden z piłkarzy gospodarzy i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej części gry nastąpiło kilka roszad w składzie, co miało też przełożenie na grę naszego zespołu. Przesunięty do ataku Bartek Stypuła najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i właściwie wszedł z piłką do bramki doprowadzając do remisu. Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy prostopadłym podaniem wyszli sam na sam z naszym bramkarzem, a ich napastnik po minięciu go zdobył decydującą o zdobyciu trzech punktów bramkę. Mimo, że w drugiej połowie mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do zmiany rezultatu to nie udało się ich wykorzystać i trzy punkty zostały w Laskach.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Michał Nowakowski, Szymon Baczyński, Michał Kaźmierczak, Mateusz Piątek (Bartłomiej Sztypok), Szymon Obrębski (Hubert Wołowczyk), Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Robert Wojtysiak (Adam Miedziński), Damian Brygoła i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4