Ryś za silny

Ryś II LaskiPromyk II Nowa Sucha

1 - 0

W meczu warszawskiej „B” klasy Ryś II Laski wygrał z Promykiem II Nowa Sucha 1:0 (0:0).

Spotkanie w Laskach było pojedynkiem dwóch sąsiadów w tabeli i trzeba przyznać, że był to wyrównany mecz. Na boisku mogliśmy obejrzeć dużo walki w środku pola, lecz niewiele dogodnych sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie odnotować możemy tylko strzał Pawła Zienkiewicza w słupek i mocne uderzenie rywali w poprzeczkę. W obu przypadkach strzelcom zabrakło szczęścia i mieliśmy bezbramkowy remis. Druga połowa spotkania stała pod znakiem rzutów karnych. Najpierw w dość wątpliwych okolicznościach faulowany w polu karnym był zawodnik gospodarzy. „Jedenastka” została pewnie wykorzystana i przegrywaliśmy 1:0. W końcówce spotkania sędzia mógł „odkupić swoje winy” dyktując rzut karny dla naszej drużyny, ale nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek. Takim sposobem bramka ze stałego fragmentu gry okazała się jedyną w meczu i dała trzy punkty rezerwom Rysia Laski.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Karol Drązikowski, Sławomir Kuczek, Robert Gajda, Daniel Kaźmierczak (Filip Orłowski), Kamil Wróblewski, Jarosław Grefkowicz, Daniel Opolski, Maciej Nowicki, Sebastian Zwierzchowski (Krzysztof Kaczor) i Paweł Zienkiewicz.