Kolejne zwycięstwo Młodzików (galeria)

Promyk Nowa SuchaPartyzant Leszno

3 - 1


W trzeciej kolejce Ligi Młodzików Promyk Nowa Sucha pokonał Partyzanta Leszno 3:1 (1:0). Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył Paweł Księżak.

Patrząc na tabelę, to spotkanie wyglądało dość interesująco, ponieważ do Nowej Suchej przyjechał aktualny lider. Na naszym boisku mogliśmy obserwować też trochę zmian, ponieważ najmłodsza drużyna Promyka rozgrywa swoje mecze na trochę mniejszym boisku, ale nasi piłkarze zdążyli się już do tego przyzwyczaić. Na początku meczu zarysowała się lekka przewaga gości, którzy częściej przebywali pod naszą bramką. Nasz zespół jednak opanował nerwy i końcówka pierwszej części gry była już lepsza w naszym wykonaniu, co udało się udokumentować bramką. Na strzał z dystansu zdecydował się Paweł Księżak nie dając szans bramkarzowi i wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do przerwy, ale jednobramkowe prowadzenie nie stanowiło wielkiej zaliczki, dlatego młodzi piłkarze wyszli na drugą połowę mocno skoncentrowani. Ta część gry przyniosła także kilka roszad w naszym składzie, ale strzelec bramek się nie zmienił. Paweł Księżak najpierw w dość podobny sposób do pierwszej połowy podwyższył nasze prowadzenie, a kilka minut później najlepiej odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym strzelając trzecią bramkę. Przeciwnik zdołał odpowiedzieć jednym trafieniem, kiedy to po rzucie wolnym piłka odbiła się od słupka i jeden z zawodników Partyzanta dobił ją do bramki. Nie zmąciło to jednak radości naszych piłkarzy, którzy dzięki tej wygranej przeskoczyli piłkarzy z Leszna w tabeli mając na koncie bezpośrednią wygraną.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Kamil Kościug, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Wiktor Michurski, Paweł Księżak, Hubert Mikulski i Adrian Jaworski. Grali także: Paweł Piotrowski, Jakub Falczyński, Karol Kmieć, Kacper Drązikowski, Krzysztof Gronecki oraz Jakub Karasek.

Tabela Ligi Młodzików:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 MKS Piaseczno 12 57:1542 33
2 Radomiak Radom 12 69:1455 30
3 Wilga Garwolin 12 35:314 20
4 Promyk Nowa Sucha 12 30:46-16 19
5 AS Radomiak Radom 12 20:35-15 8
6 Perła Złotokłos 12 20:50-30 6
7 Jedność Żabieniec 12 14:54-40 6

Więcej zdjęć tutaj

3 komentarze na temat “Kolejne zwycięstwo Młodzików (galeria)

  1. To był naprawdę super mecz w wykonaniu naszej drużyny. Wszyscy zagrali świetnie. Tak trzymać. Mamy lidera:))

  2. Pochwały dla trenera za dobór odpowiedniej taktyki i doprowadzenie naszych do zwycięstwa:))

  3. Trenerze gratuluje zwyciestwa…:) oby tak dalej;-) ps. Tylko miej czas i dla swojej kobiety:)hihi

Komentarze są wyłączone