Gwardia dogoniła wynik

Promyk Nowa SuchaGwardia Warszawa

3 - 4


W drugiej kolejce Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha przegrał z Gwardią Warszawa 3:4 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Bartłomiej Stypuła x2 i Bartosz Kaczor.

Po remisie w pierwszej kolejce nasi zawodnicy mieli ochotę odnieść pierwsze zwycięstwo. Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Po dziesięciu minutach gry prowadziliśmy 1:0. Prawą stroną atak wyprowadził Bartosz Kaczor. Zdecydował się na strzał przy którym dopisało mu trochę szczęścia. Piłka odbijając się od słupka trafiła w obrońce przeciwnika, a następnie wpadła do siatki. Na drugą bramkę musieliśmy poczekać około 15 minut. Wtedy to w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartłomiej Stypuła i lobując go podwyższył nasze prowadzenie. Do przerwy wszystko wyglądało  dość dobrze, jednak w drugiej części gry czegoś naszym piłkarzom zabrakło. Druga połowa zdecydowanie należała do gości, którzy dość szybko doprowadzili do remisu. Na nasze szczęście na taki obrót spraw odpowiedział Bartek Stypuła, który po minięciu bramkarza skierował piłkę do pustej bramki. Był to jednak tylko pojedynczy zryw, który jeszcze bardziej pobudził do działania przeciwników. Najpierw doprowadzili oni do remisu skutecznie egzekwując rzut karny, a w końcówce spotkania straciliśmy kolejną bramkę i nie udało się tego meczu nawet zremisować. Gwardia pokazała w pierwszych dwóch meczach, co to znaczy walka do końca. W obu przypadkach do przerwy przegrywała 2:0, a żadnego z tych spotkań nie przegrała. Może coś w tym jest, że lubią gonić wynik ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Jakub Wasielewski, Maciej Jacewicz, Szymon Baczyński, Mateusz Janiak, Szymon Obrębski, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Robert Wojtysiak, Mateusz Piątek i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4