Podziękowanie Kacpra Szczepaniaka

P1140994Kacper Szczepaniak zdecydował się przejść do Akademii Piłkarskiej Sochaczew. Zawodnikowi życzymy samych sukcesów z nowym klubem, a poniżej przedstawiamy kilka słów najlepszego strzelca Promyka poprzedniego sezonu w Lidze Trampkarzy:

Serdeczne podziękowania dla Klubu Sportowego Promyk Nowa Sucha, a w szczególności dla kolegów z Drużyny Trampkarzy, trenerów: K. Kaczora, M. Jaworskiego i M. Mikulskiego za nieoceniony wkład w moje umiejętności poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem w zakresie zasad gry w piłkę nożną. Pragnę również podziękować Zarządowi oraz Członkom Klubu za trud jaki włożyli we wprowadzenie mnie w świat piłki nożnej i za bezcenne rady na boisku.

 Z piłkarskim pozdrowieniem, Kacper Szczepaniak :)

2 komentarze na temat “Podziękowanie Kacpra Szczepaniaka

  1. Kacper, rozwijaj swój talent piłkarski , bo że go masz jestem święcie przekonany.Pamiętaj jednak zawsze o tym iż sam talent nie wystarczy , że jest to jedna z wielu składni dobrego piłkarza.Tylko ciężka i sumienna praca może zaprowadzić Cię na wyżyny piłkarskiego rzemiosła. Powodzenia!!!

  2. Kacper, powodzenia!.Mam nadzieje ze nowy klub bedzie dla ciebie kolejnym szczeblem w pilkarskiej karierze. Oby rozwijala sie jak najlepiej.

Komentarze są wyłączone