Na początek punkt

Promyk Nowa SuchaUKS Ołtarzew

1 - 1


W pierwszej kolejce Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha zremisował z UKS Ołtarzew 1:1 (0:0). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Stypuła.

Był to wyrównany mecz, w którym jak się piłka przeniosła pod pole karne jednej z drużyn to długo tam pozostawała. Okazywało się jednak, że zdobyć bramkę nie jest tak prosto. W pierwszej połowie udało się to tylko drużynie gości, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Mimo usilnych prób zarówno z jednej jak i drugiej strony większość strzałów blokowana była przez obrońców, co spowodowało, że bramkarze nie mieli wiele pracy. W drugiej połowie gra się trochę ożywiła i mogliśmy obserwować bramki. Najpierw po faulu w naszym polu karnym na zawodniku z Ołtarzewa straciliśmy bramkę z rzutu karnego. Na szczęście, 15 minut później, po rzucie rożnym wykonywanym przez Bartosza Kaczora, wyrównującą bramkę strzałem głową zdobył Bartłomiej Stypuła. Po tym trafieniu nasz zespół bardziej w siebie uwierzył, ale mimo kilku okazji nie udało się wyjść na prowadzenie i mecz zakończył się remisem.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Jakub Wasielewski, Szymon Baczyński, Maciej Jacewicz, Mateusz Janiak, Robert Wojtysiak, Bartłomiej Stypuła, Karol Kaźmierczak, Szymon Obrębski (Bartłomiej Sztypok (Hubert Wołowczyk)), Damian Brygoła i Bartosz Kaczor.

Tabela Ligi Trampkarzy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Milan Milanówek 6 2719 14
2 Promyk Nowa Sucha 6 14-12 9
3 Wisła Zakroczym 6 163 7
4 Orzeł Kampinos 6 6-10 4