Bardzo dobry początek rezerw (galeria)

Promyk II Nowa SuchaOżarowianka II Ożarów

8 - 4


W inauguracyjnym meczu „B” klasy Promyk II Nowa Sucha pokonał Ożarowiankę II Ożarów Mazowiecki 8:4 (4:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Paweł Gajda x3, Artur Rogala x2, Marcin Jaworski, Sławomir Kuczek i Marcin Gajda.

Braki kadrowe z sobotniego meczu „A” klasy udało się uzupełnić w niedzielę, dlatego skład wyglądał dość okazale jak na mecz drugiej drużyny. Jednym z nieobecnych wtedy zawodników był Marcin Jaworski, który jak przystało na kapitana pierwszej drużyny wziął na siebie odpowiedzialność wykonania rzutu karnego. Po tym stałym fragmencie gry już w początkowych minutach meczu wyprowadził nas na prowadzenie. Potem okazało się, że defensywa Ożarowianki nie była zbyt dobrze dysponowana w dzisiejszym spotkaniu. Bezwzględnie wykorzystywał to Paweł Gajda, który do przerwy skompletował klasycznego hattricka, a przy trzeciej bramce asystował mu nawet obrońca rywali. Pierwsza połowa zakończona zdecydowanym prowadzeniem naszego zespołu, a gra naszych rezerw mogła się podobać. W drugiej części gry mecz się jednak wyrównał, ale na pewno nie mogli narzekać na jej przebieg kibice, którzy obejrzeli aż 8 bramek. Wszystko zaczęło się po naszej myśli, gdy Artur Rogala wyprowadził nas na pięciobramkowe prowadzenie. Przeciwnik jednak się nie poddawał i dzięki tej zawziętości dwukrotnie zmniejszył rozmiary naszego prowadzenia. W ostatnich dwudziestu minutach trwała prawdziwa wymiana ciosów. Dla nas bramki zdobywali: Artur Rogala, Sławomir Kuczek (z rzutu wolnego) i Marcin Gajda. Gracze Ożarowianki odpowiedzieli dwoma trafieniami. Wynik 8:4 pozwolił naszej drużynie na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli. Prowadzenie po pierwszej kolejce nie robi aż tak dużego wrażenia, ale jednak miło choć przez tydzień (a kto wie jak długo) być liderem rozgrywek.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Karol Drązikowski (Kamil Wróblewski), Sławomir Kuczek, Robert Gajda, Maciej Nowicki, Kamil Marcinkowski (Filip Orłowski), Marcin Jaworski, Marcin Gajda, Jarosław Grefkowicz, Adam Barcikowski (Artur Rogala) i Paweł Gajda (Krzysztof Kaczor).

Tabela „B” klasy:

Pos   Zespół M Goals+/- Pkt
1 Akademia Piłkarska Żyrardów 0 00 0
2 Budowlanka Pruszków 0 00 0
3 Guzovia Guzów 0 00 0
4 Józefowianka Józefów 0 00 0
5 KS II Teresin 0 00 0
6 Milan II Milanówek 0 00 0
7 Mszczonowianka II Mszczonów 0 00 0
8 Orion Cegłów 0 00 0
9 Ożarowianka II Ożarów 0 00 0
10 Pogoń Wiskitki 0 00 0
11 Promyk II Nowa Sucha 0 00 0
12 Relax Radziwiłłów 0 00 0
13 Sokół Budki Piaseckie 0 00 0
14 Tajfun Brochów 0 00 0

PS Chyba pierwszy raz w historii Promyka po meczu nastąpiła wymiana koszulek, a konkretnie jeden z kibiców Ożarowianki otrzymał pamiątkową koszulkę i obiecał oddać inną za pół roku ;)

4 komentarze na temat “Bardzo dobry początek rezerw (galeria)

  1. Brawo Sławciu za rzut Wolny :) Super Uderzenie, Bramkarz nie miał żadnych szans :)

  2. Sławek piękny gol-stadiony świata:) Dobrze,ze Seban z nami nie gra bo różnie mogłoby się skończyć;)

Komentarze są wyłączone