Podwójne podium (galeria)

piknik_31_08Zarówno Trampkarze jak i Młodziki w III Turnieju o Puchar Wójta Gminy Sochaczew zajęli trzecie miejsce. W roczniku 1998 zwyciężył KS Teresin, a wśród Młodzików najlepsza okazała się Akademia Piłkarska Sochaczew.

Turniej dla obu roczników był rozgrywany równolegle. Na boisku Piasta Feliksów wyznaczone była dwa boiska o wymiarach 50 x 30m i na jednym rywalizowali chłopcy z rocznika 1998, a na drugim ci z rocznika 2002. Z racji tego, że na turniej wystawiliśmy drużyny w obu grupach wiekowych nasi kibice musieli wykazać się dużą podzielnością uwagi, bo czasami na obu boiskach równocześnie występował Promyk.

W młodszej grupie rywalizacja odbywała się pod znakiem Akademii Piłkarskiej Sochaczew, która wystawiła aż cztery drużyny. Stawkę uzupełnił jeszcze Piast Feliksów i to właśnie z nimi rozpoczęliśmy zmagania wygrywając 1:0. Potem czekały nas już pojedynki ze wspomnianą AP Sochaczew. Udało się odnieść dwa zwycięstwa, ale zanotowaliśmy też dwie porażki. Szkoda szczególnie jednego meczu, w którym mieliśmy bardzo dużą przewagę, ale nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Zamiast tego przeciwnik zdobył dość przypadkową bramkę, która w ostatecznym rozrachunku dała im drugie miejsce, a my stanęliśmy na najniższym stopniu podium.

Końcowa klasyfikacja:

 1. AP Sochaczew 1
 2. AP Sochaczew 3
 3. Promyk Nowa Sucha
 4. AP Sochaczew 2
 5. Piast Feliksów
 6. AP Sochaczew 4

Skład Młodzików: Jakub Felczyński, Adrian Jaworski, Paweł Piotrowski, Paweł Księżak (wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny), Maciej Księżak, Wojtek Miedziński, Michał Sobczak, Wiktor Michurski, Hubert Kowalski, Kacper Drązikowski, Kamil Kościug i Filip Szczepaniak.

Na drugim boisku Trampkarze rozpoczęli od porażki z Orłem Kampinos, ale potem było już lepiej. Ograli: Piasta Feliksów, AP Sochaczew i LKS Chlebnia. Zanotowali też porażkę z triumfatorem turnieju KS Teresin, choć gdyby wygrali i ten mecz to złote medale zawisłyby na szyjach naszych zawodników.

Końcowa klasyfikacja:

 1. KS Teresin
 2. Orzeł Kampinos
 3. Promyk Nowa Sucha
 4. LKS Chlebnia
 5. Piast Feliksów
 6. AP Sochaczew

Skład Trampkarzy: Konrad Drązikowski, Bartłomiej Stypuła, Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Karol Kaźmierczak, Michał Kaźmierczak, Kacper Szczepaniak (najlepszy strzelec turnieju), Bartosz Kaczor (wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny), Bartłomiej Sztypok, Szymon Obrębski, Mateusz Piątek i Robert Wojtysiak.