Krótka przygoda z pucharem

zyrardowiankaNa pierwszej rundzie nasz zespół zakończył przygodę z Pucharem Polski. W środowym spotkaniu przegraliśmy z Żyrardowianką Żyrardów 2:0 (1:0).

Mecze w środku tygodnia wyraźnie nie sprzyjają naszej drużynie. W poprzedni czwartek na mecz sparingowy mieliśmy tylko 12 zawodników, ale udało się odnieść bardzo pewne zwycięstwo z Orionem Cegłów. Ta środa początkowo wyglądała jeszcze gorzej bo na pół godziny przed meczem były obawy o zebranie składu. Jakoś się jednak udało i przystąpiliśmy do gry. Naszym przeciwnikiem był juniorski zespół Żyrardowianki, ale w ich szeregach pojawili się także bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy wprowadzali dużo spokoju w szeregach rywali. Być może miało to jakiś wpływ na wynik, bo mieliśmy problemy ze stworzeniem sobie sytuacji do strzelenia bramki. Przeciwnik w pierwszej połowie strzelił bramkę z rzutu karnego, a drugą w samej końcówce spotkania. Niestety wynik mógł być wyższy, ale kilka razy w naszej bramce bardzo dobrze zachował się Sebastian Grefkowicz. Tak oto zakończyła się nasza przygoda z Pucharem Polski. W kolejnej rundzie Żyrardowianka zagra z KS Teresin.

PS Czwartkowy trening zostaje odwołany. Spotykamy się w weekend na meczach ligowych.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Karol Drązikowski, Mariusz Mikulski, Tomasz Mikulski, Daniel Sabalski, Kamil Marcinkowski, Marcin Nowak, Adrian Chałubek, Maciej Nowicki, Marcin Gajda i Piotr Kamiński (Paweł Zienkiewicz).

2 komentarze na temat “Krótka przygoda z pucharem

  1. Przypominam , że w niedzielę rusza „B” klasa więc czas na mobilizację i dobrą frekfencję, szczególnie dotyczy to młodych, którzy jakoś zaginęli w akcji.

Komentarze są wyłączone