Czas na ligę

orion_ceglowNa trzy dni przed pierwszym meczem ligowym nasi Seniorzy wygrali 10:0 z Orionem Cegłów. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Piotr Kamiński x3, Tomasz Jurczak x3, Marcin Gajda x2, Marcin Jaworski i Piotr Mularski.

Czwartkowy mecz budził obawy jeśli chodzi o frekwencje wśród zawodników i szybko znalazły one potwierdzenie. Trener miał do dyspozycji tylko 12 zawodników i do tego nadmiar piłkarzy ofensywnych. Spowodowało to, że na bokach obrony zagrali Piotr Kamiński i Adrian Chałubek, którzy dość często zdobywają bramki dla naszego zespołu. Wszelkie obawy o wynik były jednak bezpodstawne. Zdecydowaliśmy się grać 3 x 30 minut i po drugiej tercji prowadziliśmy 8:0. Przez cały mecz nasza przewaga nie podlegała dyskusji. Ciągle nie może wstrzelić się „Rekin”, który wciąż czeka na jeszcze lepszą sytuację do zdobycia bramki. Wtórowali mu także inni zawodnicy, którzy seryjnie marnowali kolejne sytuacje. Na szczęście wszystkich pogodził stojący na bramce „Mular”, który strzelił bramkę z rzutu karnego. Zwycięstwo na pewno przekonujące, choć frekwencja nie zachwyca…

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Piotr Kamiński, Mariusz Mikulski, Robert Gajda, Adrian Chałubek, Rafał Dalke, Krzysztof Kaczor, Marcin Jaworski, Jarosław Grefkowicz, Marcin Gajda i Tomasz Jurczak. Grał także Tomasz Mikulski.