Gorące głowy

laktozalyszkowice150W przedostatnim sparingu przed ligą nasi seniorzy wygrali w Łyszkowicach z tamtejszą Laktozą 1:5 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Artur Rogala x2, Adrian Chałubek x2 i Piotr Kamiński.

O pierwszej połowie meczu najlepiej nic nie pisać. Niby prowadziliśmy grę, niby stwarzaliśmy sytuacje (niektóre musiały zakończyć się bramką), a jednak dość zaskakująco przegrywaliśmy 1:0. Na szczęście w drugiej części gry nasz zespół przypomniał sobie jak się strzela bramki. Najpierw wstrzelił się Piotr Kamiński, czym rozwiązał worek z bramkami. Kolejnymi trafieniami zgodnie podzielili się Artur Rogala i Adrian Chałubek i dla tych bramek warto było oglądać ten mecz. Z jednej strony mieliśmy świetne uderzenie z dystansu „Chałuba” przy którym bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Z drugiej strony na uwagę zasługiwała akcja „Rogala”, który właściwie ośmieszył obrońcę i strzelił obok bramkarza. Wyróżnić trzeba też szybką kontrę zakończoną bramką, w której to Sebastian Grefkowicz po złapaniu piłki wyrzucił ją do Mateusza Pilichowskiego, ten zgrał do Sławomira Kuczka, który dalekim podaniem uruchomił Artura Rogalę. Trzy podania i wzorowo wyprowadzona kontra zakończyła się bramką. Oby tak w lidze…

Dla przeciwników dobra rada. Kubeł zimnej wody na te gorące głowy. To już nie jest juniorska piłka i szkoda żeby w miarę fajna drużyna kończyła mecze ligowe w okrojonym składzie.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Daniel Sabalski, Sławomir Kuczek, Maciej Nowicki, Kamil Marcinkowski, Mateusz Pilichowski, Tomasz Mikulski, Marcin Gajda, Adrian Chałubek, Piotr Kamiński i Artur Rogala. Grał także: Karol Drązikowski.

2 komentarze na temat “Gorące głowy

  1. Brawo chlopaki . Sklad nie w stu procentach ligowy a wynik dobry. Oby tak dalej

  2. Zienio zawsze z drużyną. Jak go nie ma na meczu to czeka na relację na stronie. Muszę Ci chyba wprowadzić relacje na żywo z meczów ligowych ;)

Komentarze są wyłączone