Weekend z Promykiem

laktozalyszkowice150W środę swój pierwszy mecz kontrolny rozegrali Trampkarze, a teraz przyszedł czas na rezerwy Seniorów. Swój kolejny mecz rozegra także pierwsza drużyna Seniorów. Ich przeciwnikiem będzie Laktoza Łyszkowice, z którą w poprzednim okresie przygotowawczym rywalizowaliśmy dwa razy. Pierwszy mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:2, a w drugim padł bezbramkowy remis. Spotkanie to odbędzie się w Nowej Suchej w sobotę o 17:30. Rezerwy zagrają następnego dnia, ale także na naszym boisku. Będą oni mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w pojedynku z Salosem Żyrardów. Początek tego meczu wyznaczono na godzinę 16:00. Zapraszamy!!!

Nadchodzący weekend to także wyjazd drużyn młodzieżowych Promyka na obóz szkoleniowy do Ustki. Wydarzenie niewątpliwie bardzo ważne dla młodych piłkarzy, bo dla wielu z nich to pierwszy taki wyjazd w piłkarskiej karierze. Dla spokoju ducha rodziców, na naszej stronie nie zabraknie relacji z każdego dnia obozu ;)

PS Obecność wszystkich zawodników (także kontuzjowanych) wyrażających chęć gry w Seniorach w nadchodzącym sezonie obowiązkowa!!!

10.08.2013 (sobota) godz. 17:30 – Nowa Sucha
Mecz kontrolny Seniorów
Promyk Nowa Sucha – Laktoza Łyszkowice

11.08.2013 (niedziela) godz. 16:00 – Nowa Sucha
Mecz kontrolny Seniorów
Promyk II Nowa Sucha – Salos Żyrardów

11.08.2013 (niedziela) godz. 4:00 – Nowa Sucha
Zbiórka na wyjazd do Ustki na obóz
Trampkarze i Młodziki