Remisowo z Wrzosem

wrzos_miedzyborowW swoim kolejnym sparingu nasi seniorzy zremisowali z Wrzosem Międzyborów 3:3 (1:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Piotr Kamiński, Dominik Popławski i Daniel Opolski.

Początkowo rywal miał być czwartoligowy, ale ostatecznie zmierzyliśmy się z reprezentantem „B” klasy, dlatego można było uznać nasz zespół za faworyta tego spotkania. Mecz na początku był wyrównany, choć to nasza drużyna próbowała rozgrywać piłkę, ale od czasu do czasu nadziewaliśmy się na groźne kontry przeciwnika. Gdy Piotr Kamiński po minięciu dwóch obrońców wyprowadził nas na prowadzenie wydawało się, że wszystko potoczy się po naszej myśli. Niestety dwie kontry rywali przyniosły im powodzenie i na przerwę schodziliśmy przegrywając jedną bramką. Na drugą część gry wyszliśmy z zamiarem odrobienia strat i jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Dominik Popławski, który najlepiej odnalazł się przy rzucie rożnym. Remis jednak nas nie zadowalał. Wtedy przebudził się Daniel Opolski, który mijając obrońców i bramkarza prawie wszedł z piłką do bramki. Wyglądało to naprawdę  nieźle, ale słowo pisane nie odda jak w tej sytuacji zachował się „Opel”. W naszych szeregach radość. W końcu odzyskaliśmy prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji meczu zawodnicy Wrzosu wyrównali i zanotowaliśmy pierwszy remis w tym okresie przygotowawczym.

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Dominik Popławski, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Daniel Sabalski, Kamil Marcinkowski, Marcin Nowak, Marcin Gajda, Adrian Chałubek, Paweł Zienkiewicz i Piotr Kamiński. Grali także: Jarosław Grefkowicz, Karol Drązikowski, Michał Maciak, Maciej Nowicki, Daniel Opolski oraz Kamil Dalke.