Weekend z Promykiem

wrzos_miedzyborowPo zwycięstwie z Żyrardowianką Żyrardów warto pokusić się o podtrzymanie dobrej passy. Jednak z wyborem rywala na to spotkanie było niezwykle ciężko. Początkowo miał być nim Widok Skierniewice i o tym było wiadomo od miesiąca. Wszystko jednak zaczęło się zmieniać w piątkowy wieczór w… Grodzisku Mazowieckim. Swój przyjazd na mecz z Pogonią odwołała Mazovia Rawa Mazowiecka i rozpoczęło się poszukiwanie rywala dla trzecioligowej drużyny. Jedni będą utrzymywać, że padło na Promyk Nowa Sucha, a inni, że na Widok Skierniewice. Prawda pewnie leży gdzieś po środku albo nawet w Grodzisku. Na szczęście udało się znaleźć inną drużynę chętną do rozegrania sparingu. Naszym przeciwnikiem w sobotę o 17:00 będzie Wrzos Międzyborów. Zapraszamy!!!

03.08.2013 (sobota) godz. 17:00 – Nowa Sucha
Mecz kontrolny Seniorów
Promyk Nowa Sucha – Wrzos Międzyborów

4 komentarze na temat “Weekend z Promykiem

  1. Czy Widok nie gra czasami z Pogonią w Grodzisku?Jeżeli tak jak to się stało że w ostatnich chwilach taką zmianę nam wprowadzili i zrezygnowali z przyjazdu do nas?

  2. Wstępnie zarówno Widok Skierniewice jak i Promyk grają z Pogonią, jednak wszystko wskazuje na to, że ten najmocniejszy skład zostaje w Grodzisku. Więcej będzie wiadomo w sobotę rano. Termin i godzina zostają bez zmian…

  3. Wszystko się wyjaśniło , gramy dzisiaj u nas o 17.00 z Wrzosem Międzyborów, zbiórka o 16.00. Wczoraj było już zbyt późno aby do kogokolwiek dzwonić.Widok poleciał sobie z nami , ale udało się coś w ostatniej chwili załatwić.Obecność obowiązkowa.

Komentarze są wyłączone