Bzura nam odpłynęła…

bzura_chodakowNie wyszedł naszym seniorom pierwszy sparing. Przegrali oni z Bzurą Chodaków 10:2 (6:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Paweł Zienkiewicz i Marcin Gajda.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszy z meczów kontrolnych. Można było spodziewać się zwycięstwa występującej o dwie klasy rozgrywkowe wyżej Bzury, ale nie w takich rozmiarach. Nieobecnego Sebastiana Grefkowicza w bramce zastąpił Mariusz Mikulski i już przed meczem stwierdził, że tyle bramek w życiu nie puścił. Okazało się, że miał rację. Spotkanie podsumował Marcin Nowak mówiąc, że się nie popisaliśmy i nie ma tu co więcej pisać. Trzeba jednak pochwalić naszą drużynę za walkę do końca. Mimo niekorzystnego rezultatu cały czas dążyliśmy do zdobycia bramki, co zostało udokumentowane trafieniami Pawła Zienkiewicza i Marcina Gajdy. Podsumowując, rywale od początku zdominowali naszą drużynę nie pozwalając na wiele naszym zawodnikom i konsekwentnie powiększając prowadzenie.

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Karol Drązikowski, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Mateusz Sikorski, Tomasz Mikulski, Marcin Nowak, Marcin Gajda, Michał Maciak, Adrian Dąbrowski i Adrian Chałubek. Grali także: Mateusz Pilichowski, Łukasz Pacholski, Paweł Zienkiewicz, Jarosław Grefkowicz oraz Łukasz Antosik.