Rezerwy dały przykład

Promyk II Nowa SuchaBłonianka II Błonie

2 - 1


W meczu warszawskiej „B” klasy nasze rezerwy pokazały, że Błoniankę można pokonać i zwyciężyły z ich rezerwami 2:1 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali Karol Drązikowski i Paweł Zienkiewicz.

Mecz od początku zapowiadał się jako ciekawe widowisko, ponieważ naprzeciw siebie stanęły rezerwy drużyn z czołówki warszawskiej „A” klasy. Przez całą pierwszą połowę obserwowaliśmy dużo walki w środku pola, ale klarownych okazji do zdobycia bramek było niewiele. Gdy wydawało się, że do przerwy będziemy mieli bezbramkowy remis na strzał z dystansu zdecydował się Karol Drązikowski i piłka po rykoszecie wpadła do bramki. Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem utrzymania wyniku, ale przeciwnik nie dawał za wygraną. Ich starania zostały nagrodzone i w zamieszaniu podbramkowym mimo prób interwencji Piotra Mularskiego piłka znalazła się w siatce. Mamy remis, ale po raz 29 w tym sezonie dał o sobie znać Paweł Zienkiewicz. W polu karnym gości piłka spadła po jego nogi i mocnym strzałem umieścił ją pod poprzeczką. Objęliśmy prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca i trzy punkty zostały w Nowej Suchej.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Karol Drązikowski, Mariusz Mikulski, Kamil Dalke, Maciej Nowicki, Paweł Gajda (Tomasz Mikulski), Sebastian Zwierzchowski (Filip Orłowski), Adam Barcikowski, Jarosław Grefkowicz (Daniel Kaźmierczak), Kamil Wróblewski (Arkadiusz Cieślak) i Paweł Zienkiewicz.

2 komentarze do “Rezerwy dały przykład”

Możliwość komentowania została wyłączona.