Prezent na Dzień Dziecka

Akademia Piłkarska OSiR ŻyrardówPromyk Nowa Sucha

0 - 4


W przedostatniej kolejce Ligi Orlików Akademia Piłkarska OSiR Żyrardów przegrała z Promykiem Nowa Sucha 0:4 (0:0, 0:1, 0:1, 0:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Jaworski x3 i Paweł Księżak.

Po porażce w rundzie jesiennej 3:5 jechaliśmy z zamiarem walki o 3 punkty. Nikt jednak nie spodziewał się, że nasz bramkarz po raz pierwszy w sezonie zachowa czyste konto. Pierwsza kwarta to wzajemne badanie się obu drużyn, choć po błędzie bramkarza Adrian Jaworski znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale nie udało się tego zamienić na bramkę. Na szczęście w drugiej kwarcie Adrian opanował emocje i w sytuacji sam na sam posłał piłkę do bramki. W kolejnej kwarcie ten sam zawodnik wykorzystał swoją szybkość i mocnym strzałem wyprowadził nas na dwubramkowe prowadzenie. Na ostatnie 15 minut przeciwnicy wyszli z zamiarem odrobienia strat i stwarzali coraz groźniejsze sytuacje. Ich starania nagrodzone zostały rzutem karnym. Zrobiło się niebezpiecznie, ponieważ rywale mogli zdobyć kontaktową bramkę, ale strzał zawodnika z Żyrardowa obronił Wiktor Felczak. W naszym zespole radość, ale przeciwnik dalej dążył do zdobycia bramki, co stwarzało okazje na kontry dla naszego zespołu. Dwie z nich wykorzystali Adrian Jaworski i Paweł Księżak i nasi najmłodsi mogli wykonać taniec zwycięstwa. Był to oczywiście świetny prezent na Dzień Dziecka, dlatego nie mogło obyć się bez wizyty w McDonaldzie w drodze powrotnej. Na słowa uznania zasługuje cały zespół. Wiktor zagrał bardzo pewnie na bramce, obrona nie pozwalała na zbyt wiele rywalom, w ataku umiejętnie współpracowali Adrian z Hubertem, a wszystkich świetnie uzupełniał Paweł Księżak. Okazało się też, że zawodnicy wchodzący z ławki godnie zastępowali kolegów. Brawo chłopaki!!!

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Michał Sobczak, Paweł Piotrowski, Wojtek Miedziński, Paweł Księżak, Hubert Mikulski i Adrian Jaworski. Grali także: Hubert Kowalski, Karol Kmieć, Kamil Kościug, Kacper Drązikowski, Filip Szczepaniak oraz Krystian Paluchowski.

Jeden komentarz na temat “Prezent na Dzień Dziecka

Komentarze są wyłączone