Burzowy remis

Promyk Nowa SuchaNaprzód Stare Babice

2 - 2


W zaległym meczu Ligi Trampkarzy Promyk Nowa Sucha zremisował z Naprzodem Stare Babice 2:2 (2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kacper Szczepaniak i Bartłomiej Stypuła.

Bardzo ciężko przebiegała rywalizacja z Naprzodem Stare Babice. Zaczęła się 14 kwietnia, kiedy to pierwotnie miał się odbyć mecz, ale rywale nie stawili się na boisku w Nowej Suchej. W rywalizacji młodych zawodników najważniejsze jest jednak, żeby grać, dlatego przy propozycji rozegrania tego meczu w innym terminie wyraziliśmy zgodę. Udało się znaleźć wolny termin w „Boże Ciało” i mogliśmy spokojnie rozegrać mecz. Byli zawodnicy Promyka, dojechał sędzia i przeciwnik. Niestety nie było dobrej pogody, która spowodowała, że na początku drugiej połowy sędzia w wyniku burzy przerwał mecz i zaprosił zawodników na dodatkową przerwę do szatni. Na szczęście mecz udało się dokończyć i zakończył się ponad miesięczny epizod z tym meczem. W sportowej rywalizacji nasi przeciwnicy wyglądali lepiej piłkarsko, ale to nam udało się zdobyć pierwszą bramkę. Najpierw Kacper Szczepaniak znalazł się w sytuacji sam na sam, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz. W kolejnej akcji już się jednak nie pomylił. Otrzymał piłkę na 20 metrze od bramki i mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. Rywale z każdą kolejną minutą coraz bardziej naciskali na naszą drużynę co w końcu przyniosło im dość ładną bramkę z dystansu. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Bartosz Kaczor dograł na skrzydło do Kacpra, ten wypatrzył niepilnowanego Bartka Stypułę, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki. Rywale jednak się nie poddali i ponownie doprowadzili do remisu strzelając bardzo podobną bramkę do tej pierwszej. Druga połowa była już bardziej niemrawa w wykonaniu obydwu zespołów. Być może ze względu na padający deszcz i burzową pogodę żadnej z drużyn nie udało się zmienić rezultatu i mecz zakończył się remisem.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Karol Abramczyk, Maciej Jacewicz, Szymon Baczyński, Mateusz Piątek (Bartłomiej Sztypok), Szymon Obrębski, Karol Kaźmierczak, Bartłomiej Stypuła, Michał Nowakowski, Bartosz Kaczor i Kacper Szczepaniak.