Dąber rozstrzelał Borzęcin

UKS GOSiR Stare BabicePromyk Nowa Sucha

0 - 4


W zaległym meczu warszawskiej „A” klasy UKS GOSiR Stare Babice przegrał z Promykiem Nowa Sucha 0:4 (0:1). Wszystkie bramki zdobył Adrian Dąbrowski.

Środowe terminy niezbyt sprzyjają w zebraniu optymalnego składu, ale wbrew czarnym scenariuszom kadra była dość obiecująca. Miało to odzwierciedlenie w pierwszej połowie. Była ona dość wyrównana, ale ze wskazaniem na nasz zespół. Udało się to udokumentować jedną bramką Adrianna Dąbrowskiego, którego prostopadłym podaniem uruchomił Marcin Jaworski. Przewaga z pierwszej części gry niestety nie miała odzwierciedlenia na początku drugiej połowy. Gospodarze przez pierwsze dwadzieścia minut zdominowali wydarzenia na boisku. Byli nawet bliscy zdobycia bramki, ale piłkę z linii bramkowej wybił nasz kapitan. Ciągle naszą bolączką jest skuteczność, choć niestrzelenie do pustej bramki z trzech metrów trzeba chyba nazwać pechem. Szczęście jednak tego dnia dopisywało Adrianowi Dąbrowskiemu, któremu piłka spadała pod nogi nawet gdy próbował podawać do kolegi z zespołu ;) W ten sposób w drugiej połowie strzelił jeszcze trzy bramki i mogliśmy świętować zwycięstwo.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Krzysztof Pawlaczyk, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Łukasz Pacholski, Tomasz Mikulski (Adrian Chałubek), Marcin Nowak, Marcin Gajda, Mateusz Pilichowski, Piotr Kamiński (Kamil Marcinkowski) i Adrian Dąbrowski.

Jeden komentarz na temat “Dąber rozstrzelał Borzęcin

Komentarze są wyłączone