Remis… w czwartej kwarcie

Promyk Nowa SuchaZnicz Pruszków

1 - 14


Nasza najmłodsza drużyna w sobotę przegrała ze Zniczem Pruszków 1:14 (0:3, 0:7, 0:3, 1:1). Jedyną bramkę zdobył Paweł Piotrowski.

Był to mecz w którym od początku potwierdziło się, że przeciwnik jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Składne akcje rywali, raz za razem powodowały zagrożenie pod naszą bramką. O meczu można napisać tylko tyle, że został zdominowany przez zawodników Znicza, choć trzeba się cieszyć z czwartej kwarty w naszym wykonaniu. Nasi piłkarze na początku meczu wyglądali na przestraszonych. Dopiero gdy wynik meczu był już rozstrzygnięty podjęli walkę z faworyzowanym przeciwnikiem. Na pięć minut przed końcem rzut wolny wykonywany przez Adriana Jaworskiego strącił do bramki Paweł Piotrowski. Przeciwnik odpowiedział jednym trafieniem i jedyne co nam pozostało to cieszyć się z remisu w ostatniej kwarcie. Jakby nie patrzeć była to dopiero czwarta bramka stracona w tym sezonie przez zawodników Znicza Pruszków.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Hubert Mikulski, Paweł Piotrowski i Adrian Jaworski. Grali także: Kacper Drązikowski, Wiktor Michurski, Krystian Paluchowski, Wiktor Kacprzak, Jakub Wróblewski, Kamil Kościug, Filip Szczepaniak i Paweł Księżak.

2 komentarze na temat “Remis… w czwartej kwarcie

Komentarze są wyłączone