Powalczyli z liderem

Milan MilanówekPromyk Nowa Sucha

4 - 1


W dzisiejszym spotkaniu Ligi Trampkarzy Milan Milanówek pokonał Promyk Nowa Sucha 4:1 (1:1). Jedyną bramkę dla nas zdobył zawodnik Milanu.

Faworytem tego spotkania był Milan, jednak nasi zawodnicy wyszli na boisko powalczyć o zwycięstwo. Szybko okazało się, że przeciwnik to sprawnie funkcjonująca maszyna. Mimo dużej przewagi rywali, jednak to my zdobyliśmy pierwsi bramkę. Kacper Szczepaniak za polem karnym uprzedził próbującego wybić piłkę bramkarza. Zanim jednak zdążył strzelić na bramkę z asekuracją nadbiegi obrońcy Milanu. Nasz napastnik zdecydował się jednak na uderzenie. Piłkę właściwie powinien wybić obrońca, ale pod presją Damiana Brygoły skierował ją do siatki. Rywale chcieli szybko odrobić straty, ale udało im się to dopiero pod koniec pierwszej połowy. Do przerwy na remis. W drugiej części obraz gry praktycznie się nie zmienił. Przeciwnik dalej był stroną przeważającą i po 10 minutach dopiął swego i objął prowadzenie. Wynik był jednak sprawą otwartą prawie do końca meczu. Przegrywając jedną bramką trener Krzysztof Kaczor zaryzykował i przesunął Bartka Stypułę bliżej bramki przeciwnika. Dążąc do wyrównania zdecydowanie się odkryliśmy i dwie kontry rywali zakończyły się bramkami. Trzeba przyznać, że zwycięstwo Milanu w pełni zasłużone, choć gdyby dopisało nam trochę szczęścia można było wywieść punkt z boiska lidera.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Karol Abramczyk (Jakub Wasielewski), Bartłomiej Stypuła, Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Damian Brygoła (Mateusz Piątek), Karol Kaźmierczak, Maciej Jacewicz, Robert Wojtysiak (Adam Miedziński), Bartosz Kaczor i Kacper Szczepaniak.