Orkan poległ w Nowej Suchej

Promyk Nowa SuchaOrkan Sochaczew

6 - 1

W sobotnim spotkaniu nasi Trampkarze pokonali Orkan Sochaczew 6:1 (0:1). Pięć bramek zdobył Kacper Szczepaniak i jedną Bartosz Kaczor. Co ciekawe bramkę dla sochaczewian zdobył nasz były zawodnik Przemek Adamiak.

Pierwsza połowa – jak na spotkanie derbowe – była zacięta i wyrównana. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramek, jednak wynik się nie zmieniał. Dopiero po 25 minutach ta sztuka udała się zawodnikom Orkana. Przemek Adamiak otrzymał podanie ze środka pola w szesnastkę i lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Mimo prób zmiany wyniku strzałami z dystansu po pierwszych 35 minutach to Orkan prowadził 1:0. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła zupełnie odmieniona. Raz po raz sunęły ataki na bramkę przeciwników, choć i rywale kilkukrotnie wychodzili sam na sam z naszym bramkarzem. Tego dnia skuteczność była jednak po naszej stronie. Kacper Szczepaniak wykorzystywał swoją szybkość uprzedzając obrońców Orkana i po dwóch trafieniach wyprowadził nas na prowadzenie. Następnie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Karola Kaźmierczaka swoją trzecią bramkę zdobył Kacper i sytuacja na boisku się uspokoiła. Mając dwubramkową przewagę mogliśmy kontrolować wydarzenia na boisku. Nasi zawodnicy na tym jednak nie poprzestali i zdobywali kolejne bramki. Czwartego gola po zamieszaniu przy rzucie rożnym zdobył Kacper. W końcówce prowadzenie podwyższył Bartosz Kaczor oraz swoje piąte trafienie dołożył „Szczepan” i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa, które pozwoliło przeskoczyć przeciwników w ligowej tabeli.

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Karol Abramczyk (Adam Miedziński), Szymon Baczyński, Michał Nowakowski, Damian Brygoła (Mateusz Piątek), Karol Kaźmierczak, Maciej Jacewicz, Robert Wojtysiak (Bartłomiej Sztypok), Bartosz Kaczor i Kacper Szczepaniak.

Jeden komentarz na temat “Orkan poległ w Nowej Suchej

1. Brawo Chłopcy :) i Gratulacje dla trenera :) zwycięstwo w derbach smakuje podwójnie :)