Hokejowy wynik Trampkarzy

Piast PiastówPromyk Nowa Sucha

5 - 5


W ostatnim weekendowym meczu Promyka nasi Trampkarze zremisowali z Piastem Piastów 5:5 (1:2). Bramki dla nas zdobywali: Kacper Szczepaniak x4 i Bartosz Kaczor.

Mecz rozpoczął się nie po naszej myśli ponieważ po kwadransie gry przegrywaliśmy 1:0. Jeszcze przed przerwą udało nam się jednak wyjść na prowadzenie po dwóch trafieniach Kacpra Szczepaniaka. Druga połowa rozpoczęła się jednak podobnie jak pierwsza. Na początku nasz bramkarz obronił jeszcze rzut karny, ale w kolejnej akcji był już bezradny i przeciwnicy wyrównali. Od tego momentu trwała wymiana ciosów. Najpierw my wychodziliśmy na prowadzenie, a następnie przeciwnik doprowadzał do wyrównania. Ogólnie mecz był prowadzony pod nasze dyktando, ale nie potrafiliśmy udokumentować tego podwyższeniem prowadzenia. Zamiast tego przeciwnicy zdobywali bramki. Właściwie powinniśmy wygrać ten mecz, ale w ostatniej akcji meczu daliśmy sobie wyrwać prowadzenie. Trzeba jednak oddać zawodnikowi Piasta, że jak na rzut wolny decydujący o końcowym wyniku wykonał go wyśmienicie mieszcząc piłkę w samo okienko naszej bramki. Szacunek ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Konrad Drązikowski, Michał Nowakowski, Bartłomiej Stypuła, Szymon Baczyński, Robert Wojtysiak (Bartłomiej Sztypok), Szymon Obrębski, Maciej Jacewicz, Karol Kaźmierczak, Mateusz Piątek (Damian Brygoła), Kacper Szczepaniak i Bartosz Kaczor.