Adrian rozstrzelał Unię

Promyk Nowa SuchaUnia Boryszew

6 - 4


Nasza najmłodsza drużyna pokonała Unię Boryszew 6:4 (1:1, 3:0, 1:2, 1:1). Cztery bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Jaworski, a po jednym trafieniu dołożyli Paweł Piotrowski i Hubert Mikulski.

Rozpoczęliśmy z dużym animuszem i wiarą w zwycięstwo i mimo kilku okazji to przeciwnik wyszedł pierwszy na prowadzenie. Pierwszy strzał przy słupku nasz bramkarz bardzo dobrze wybronił, ale przy dobitce nie miał nic do powiedzenia. Podziałało to mobilizująco na naszych i chwilę później w zamieszeniu pod bramką gości najlepiej odnalazł się Paweł Piotrowski i doprowadził do remisu. W drugiej kwarcie „szybszy bieg” włączył Adrian Jaworski i do spółki z Hubertem Mikulskim wyprowadzili nasz zespół na trzybramkowe prowadzenie. Kolejna kwarta należała jednak do gości. Można by powiedzieć miłe złego początki, ponieważ na początku kolejną bramkę dołożył Adrian, ale Unia odpowiedziała dwoma trafieniami. Opis czwartej kwarty można poświęcić najlepszemu zawodnikowi tego spotkania. Po nasłuchaniu się od kibiców Unii jaki jest słaby do hat-tricka dołożył jeszcze jedną bramkę. Na pochwałę zasługuje jednak cała drużyna, ponieważ piłka nożna to gra zespołowa. Gdyby Wiktor nie złapał kilku piłek, gdyby Hubert nie przeciął kilku podań, gdyby Paweł nie dograł kilku piłek, gdyby… itd. ;) Gratulacje chłopaki!!!

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Michał Sobczak, Hubert Kowalski, Wojtek Miedziński, Hubert Mikulski, Paweł Piotrowski i Adrian Jaworski. Grali także: Kamil Kościug, Paweł Księżak, Kacper Drązikowski, Jakub Wróblewski, Wiktor Michurski, Wiktor Kacprzak, Filip Szczepaniak, Karol Kmieć i Krystian Paluchowski.

7 komentarzy na temat “Adrian rozstrzelał Unię

  1. będąc obiektywnym, nie zgadzam się z relacją opisującego relację spotkania.

  2. ROZGORYCZENI PRZECIWNICY NIE FAULOWALI ADRIANA,JAK TO WYNIKA Z OPISU,LECZ ZDERZYŁ SIĘ Z BRAMKARZEM UNII PRZY JEGO INTERWENCJI.TROCHĘ OBIKTYWIZMU.

  3. Brawo chłopcy.Super mecz.Brawa też należą się dla rodziców , którzy bardzo licznie przybyli na ten derbowy mecz!!!

Komentarze są wyłączone