Pewna wygrana z Passovią (galeria)

Promyk Nowa SuchaPassovia Pass

4 - 0


W spotkaniu rozpoczynającym weekend majowy nasi seniorzy pokonali Passovię Pass 4:0 (1:0). Bramki dla nas zdobywali: Kamil Marcinkowski x2, Krzysztof Pawlaczyk i Paweł Zienkiewicz.

Mimo okazałego zwycięstwa, początek meczu należał do gości, którzy częściej byli w posiadaniu piłki. Niewiele jednak z tego wynikało. W 14 minucie spotkania padła pierwsza bramka, która zmieniła układ sił na boisku. Krzysiek Pawlaczyk zdecydował się na wrzutkę na długi słupek. Nikt tej akcji jednak nie zamknął. Nie zrobił tego też bramkarz i ku naszej radości piłka wpadła do bramki. W wywiadzie udzielonym w przerwie meczu Krzysiek utrzymywał, że strzelał ;) W pierwszej połowie warty odnotowania był jeszcze strzał Marcina Gajdy, ale bramkarz Passovii popisał się bardzo dobrą interwencją. Niestety po tej akcji Passovia znowu częściej przebywała pod naszą bramką i taki stan utrzymał się do przerwy. Przed drugą połową nastąpił bardzo miły akcent. Otrzymaliśmy nowy komplet strojów od naszego sponsora PHU „ALFA GRA” Jadwigi i Zbigniewa Grabowskich z Gawłowa 29. Taki prezent podziałał chyba mobilizująco na naszych, bo na początku drugiej części gry zdobyliśmy dwie bramki. Najpierw „Kazik” w jednej akcji trzy razy „stracił” piłkę, ale nie odpuścił i tym sposobem znalazł się sam na sam z bramkarzem. Po takim rajdzie nie pozostało mu nic innego jak umieścić piłkę w siatce. W kolejnej akcji „Zienio” dołożył tylko głowę do piłki dośrodkowanej przez Marcina Gajdę i strzałem z metra od bramki podwyższył nasze prowadzenie. W dalszej części meczu swoją drugą bramkę zdobył jeszcze Kamil Marcinkowski, ale ilość wyśmienitych sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać chluby nam nie przynosi.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Mateusz Sikorski, Marcin Jaworski, Marcin Wawrzyniak, Łukasz Pacholski, Krzysztof Pawlaczyk (Adam Barcikowski), Marcin Gajda (Mariusz Mikulski), Marcin Nowak, Adrian Chałubek (Kamil Marcinkowski), Paweł Zienkiewicz (Piotr Kamiński) i Adrian Dąbrowski.

2 komentarze na temat “Pewna wygrana z Passovią (galeria)

  1. Kazio najlepszy na boisku ,super zmiana i ten spokój przy wykańczaniu akcji,starsi koledzy mogą się uczyć-Brawo!

Komentarze są wyłączone