Rezerwy zwycięskie w derbach (galeria)

Promyk II Nowa SuchaPiast II Feliksów

7 - 2


W drugim środowym spotkaniu nasza druga drużyna pokonała Piasta II Feliksów 7:2 (3:0). Bramki zdobywali: Paweł Zienkiewicz x3, Tomasz Mikulski, Adam Barcikowski, Sebastian Zwierzchowski i Paweł Gajda.

Dzisiaj mogliśmy obserwować bardzo spokojne zwycięstwo rezerw. Mecz od początku układał się po naszej myśli, co dokumentowaliśmy zdobywaniem kolejnych bramek. Taka sytuacja sprawiła, że mogliśmy sobie pozwolić na ogrywanie naszej młodzieży w dłuższym wymiarze czasowym. W tej rundzie debiutowali Kamil Wróblewski i Filip Orłowski, a Rafał Cieślak po raz pierwszy zagrał w koszulce Promyka. Dla ogólnego wyniku szkoda straconych dwóch bramek, ale i tak nasze zwycięstwo było okazałe.

PS Zienio, to był Twój drugi hat-trick w tym sezonie. Dwóch meczy w których strzeliłeś 4 bramki do tej statystki zaliczyć nie mogę ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Karol Drązikowski, Kamil Dalke, Mariusz Mikulski, Robert Gajda (Filip Orłowski), Łukasz Antosik, Kamil Wróblewski, Jarosław Grefkowicz (Paweł Gajda), Adam Barcikowski, Tomasz Mikulski, Sebastian Zwierzchowski (Rafał Cieślak), Paweł Zienkiewicz (Arkadiusz Cieślak).

6 komentarzy na temat “Rezerwy zwycięskie w derbach (galeria)

  1. Oj Karol widze , że dobre statystyki prowadzisz :) w dwoch meczach byly 4 ale chyba był jakiś klasyczny :)

  2. Brawo Panowie wynik luks :) szkoda tylko że nie widziałem Bohatera zespoły Zienia w akcji :)

  3. Zienio król strzelców „Serie B” xD To była piękna środa wysokie zwycięstwo nasze ,pierwszej drużyny i Borusi xD A teraz jeszcze ciekawszy weekend przed nami .obydwa nasze składy grają z liderami,te mecze wiele wyjaśnią.

  4. Zienio wczoraj podglądał jak strzela Lewandoski ,to pewnie następnym razem będzie jeszcze lepiej :)

  5. Chcialem Jarek ale niestety nie dalem rady. Jednak dalem z siebie wszystko. Dobry mecz panowie!!!!

Komentarze są wyłączone