Zienio daje punkt (galeria)

Promyk II Nowa SuchaLKS II Chlebnia

2 - 2


W ostatnim weekendowym spotkaniu nasze rezerwy zremisowały z LKS II Chlebnia 2:2 (0:1). Wyrównującą bramkę w ostatnich sekundach zdobył Paweł Zienkiewicz. Wcześniej bramkę zdobył Daniel Opolski.

Był to mecz dwóch sąsiadów z tabeli i ewentualna wygrana dawała nam szanse na przeskoczenie przeciwników. Niestety spotkanie potoczyło się lepiej dla gości. W pierwszej połowie objęli prowadzenie po naszym błędzie i nie oddali go do przerwy. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się już lepiej. Najpierw bramkę zdobył Robert Dąbrowski, ale znajdował się na pozycji spalonej. Był to sygnał do ataku, ponieważ parę minut później, wyrównującego gola zdobył Daniel Opolski. Z remisu nie cieszyliśmy się długo, bo rywale natychmiast strzelili drugą bramkę. Na szczęście w samej końcówce swoją 21 bramkę w tym sezonie zdobył Paweł Zienkiewicz i mogliśmy cieszyć się remisem.

Wystąpiliśmy w składzie: Piotr Mularski, Karol Drązikowski (Kamil Dalke), Mariusz Mikulski, Sławomir Kuczek, Maciej Nowicki, Kamil Marcinkowski, Adam Barcikowski (Sebastian Zwierzchowski), Robert Dąbrowski, Jarosław Grefkowicz (Daniel Opolski), Piotr Kamiński (Tomasz Mikulski) i Paweł Zienkiewicz.

Jeden komentarz na temat “Zienio daje punkt (galeria)

Komentarze są wyłączone