Orkan rewanżuje się Orlikom (galeria)

Promyk Nowa SuchaOrkan Sochaczew

1 - 6


W niedzielnym spotkaniu nasza najmłodsza drużyna przegrała z Orkanem Sochaczew 1:6 (0:2, 0:2, 0:2, 1:0). Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Piotrowski.

Po zwycięstwie w poprzedniej rundzie na boisku w Sochaczewie nasze oczekiwania co do dzisiejszego meczu były znacznie większe. Okazało się jednak, że Orkan to już zupełnie inna drużyna niż na jesieni. Prezentowali się oni lepiej od naszej drużyny i w każdej z pierwszych trzech kwart strzelali nam po dwie bramki. Tego dnia napastnicy z Sochaczewa byli bardziej skuteczni od naszych. Nam udało się zdobyć bramkę dopiero w ostatniej kwarcie, ale swoich kolegów z formacji ofensywnej wyręczył obrońca Paweł Piotrowski.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Hubert Kowalski, Paweł Piotrowski, Wojtek Miedziński, Michał Sobczak, Adrian Jaworski i Hubert Mikulski. Grali także: Kacper Drązikowski, Bartosz Ignatowski, Wiktor Kacprzak, Karol Kmieć, Paweł Księżak, Wiktor Michurski, Krystian Paluchowski, Filip Szczepaniak oraz Kuba Wróblewski.