Niesamowita końcówka seniorów (galeria)

Orion CegłówPromyk Nowa Sucha

2 - 4

W ramach 18 kolejki nasza pierwsza drużyna pokonała Orion Cegłów 4:2 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Adrian Chałubek x2, Adrian Dąbrowski i Marcin Nowak.

Właściwie ta relacja powinna się zacząć od opisu nieudolnej pracy trójki arbitrów, ale przemilczmy ten temat. W samym meczu od początku mogliśmy obserwować zdecydowaną przewagę w tworzeniu sobie sytuacji strzeleckich przez naszą drużynę. Niestety ciągle zawodzi skuteczność. Przełamanie nastąpiło dopiero pod koniec pierwszej połowy, gdy bramkę zdobył Adrian Dąbrowski. W drugiej części obraz gry niewiele się zmienił, ale niespodziewanie bramki zaczęli zdobywać gospodarze. W ten sposób od 75 minuty prowadzili oni 2:1. Taki wynik nas nie zadowalał więc walczyliśmy do końca. Rywal z każdą minutą wyglądał coraz słabiej kondycyjnie, ale bramki nie chciały padać. Sygnał do ataku w 85 minucie dał Marcin Nowak i worek z bramkami się rozwiązał. Swoje dwa trafienia dołożył jeszcze Adrian Chałubek i nasze zwycięstwo stało się faktem.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Marcin Wawrzyniak, Marcin Jaworski, Krzysztof Pawlaczyk (Kamil Marcinkowski), Łukasz Pacholski, Mateusz Pilichowski (Mateusz Sikorski), Marcin Nowak, Marcin Gajda, Adrian Chałubek, Tomasz Jurczak (Piotr Kamiński) i Adrian Dąbrowski.