Orliki bez punktów

Błonianka BłoniePromyk Nowa Sucha

7 - 3


W swoim pierwszym meczu rundy rewanżowej drużyna Orlików przegrała z Błonianką Blonie 7:3 (3:2, 0:0, 1:1, 3:0). Wszystkie bramki dla nas zdobył Adrian Jaworski.

Niestety po raz kolejny na mecz naszych Orlików nie przyjeżdża sędzia, co na pewno stawia w niekorzystnym świetle Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Brak arbitra było widać już od samego początku, ponieważ obie drużyny wystąpiły w bardzo podobnych strojach. W samym inauguracyjnym meczu z zimowego snu szybciej obudziła się nasza drużyna i po dwóch bramkach Adriana Jaworskiego szybko wyszliśmy na prowadzenie. To podziałało na zawodników Błonianki, którzy jeszcze w pierwszej kwarcie odrobili straty z nawiązką. Kolejne dwie kwarty były dość wyrównane, ale końcówka należała do piłkarzy z Błonia, którzy mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Felczak, Hubert Kowalski, Paweł Piotrowski, Wojtek Miedziński, Adrian Jaworski, Hubert Mikulski i Michał Sobczak. Grali także: Kacper Drązikowski, Wiktor Kacprzak, Karol Kmieć, Kamil Kościug, Paweł Księżak, Wiktor Michurski, Krystian Paluchowski, Filip Szczepaniak oraz Jakub Wróblewski.