Udane zakończenie przygotowań

koronaW swoim ostatnim sparingu przed rundą rewanżową Promyk Nowa Sucha pokonał Koronę Wejsce 4:1 (1:1). Bramki dla nas zdobywali: Artur Rogala x3 i Adrian Dąbrowski.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, bo już po paru minutach Artur Rogala wyprowadził nas na prowadzenie, jednak potem coś się zacięło i rywale osiągnęli przewagę, którą udokumentowali bramką. Na szczęście w drugiej połowie „Rogal” skompletował hat-trick i asystował przy bramce Adriana Dąbrowskiego, co pozwoliło na udane zakończenie przygotowań.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Dominik Popławski, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Marcin Wawrzyniak, Mateusz Pilichowski, Marcin Nowak, Tomasz Mikulski, Krzysztof Pawlaczyk, Tomasz Jurczak i Artur Rogala. Grali także: Kamil Marcinkowski, Adrian Dąbrowski, Adrian Chałubek, Łukasz Pacholski oraz Marcin Gajda.