Z optymizmem w przyszłość

PrzyszloscW swoim drugim sparingu nasze rezerwy zwyciężyły z Przyszłością II Włochy 4:2 (1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Rafał Cieślak x2, Piotr Kamiński i Marcin Wawrzyniak.

Mimo zdobycia czterech bramek nasza drużyna raziła nieskutecznością pod bramką przeciwnika. Już po pierwszej połowie powinniśmy objąć zdecydowane prowadzenie, ale skończyło się tylko na jednobramkowym remisie. Na szczęście w drugiej połowie byliśmy bardziej skuteczni zdobywając trzy bramki. Rywale byli w stanie tylko w ostatniej akcji meczu odpowiedzieć jednym trafieniem i nasze zwycięstwo stało się faktem. Co ciekawe w drużynie rezerw debiutował bramkarz „jedynki” Sebastian Grefkowicz kilkukrotnie ratując naszą drużynę w sytuacjach sam na sam.

Wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Grefkowicz, Karol Drązikowski, Mariusz Mikulski, Robert Gajda, Łukasz Antosik, Kamil Marcinkowski, Marcin Wawrzyniak, Marcin Nowak, Maciej Nowicki, Paweł Zienkiewicz i Piotr Kamiński. Grali także: Rafał Cieślak, Filip Orłowski, Kamil Dalke i Jarosław Grefkowicz.