Promyk wygrywa z Laktozą Łyszkowice

laktozalyszkowice150W dzisiejszym sparingu pierwsza drużyna seniorów pokonała Laktozę Łyszkowice 5:2 (2:2). Bramki dla nas zdobywali: Tomasz Jurczak, Adrian Chałubek, Paweł Zienkiewicz, Marcin Gajda i Robert Dąbrowski.

Po raz kolejny mieliśmy okazję zmierzyć się z reprezentantem skierniewickiej okręgówki. Jednak tym razem był to dość prestiżowy sparing dla naszego trenera o czym można było przeczytać w zapowiedzi. Sam początek meczu przespaliśmy i Laktoza szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. Taki obrót spraw podziałał jednak mobilizująco na naszych i jeszcze przed przerwą doprowadziliśmy do remisu. W drugiej połowie bramki zdobywał już tylko Promyk sprawiając, że trener może chodzić z podniesioną głową po Łyszkowicach ;)

Wystąpiliśmy w składzie: Mariusz Mikulski, Tomasz Mikulski, Marcin Jaworski, Robert Dąbrowski, Marcin Wawrzyniak, Mateusz Pilichowski, Marcin Nowak, Adrian Dąbrowski, Adrian Chałubek, Tomasz Jurczak i Marcin Gajda. Grali także: Łukasz Pacholski, Karol Drązikowski i Paweł Zienkiewicz.

5 komentarzy na temat “Promyk wygrywa z Laktozą Łyszkowice

  1. Do jutra Jurek nie będzie czekał może jeszcze dziś jeszcze strzeli nie jednego;D

Komentarze są wyłączone