Porażka rezerw na początek

olimpiaW dzisiejszym spotkaniu pierwsza drużyna Promyka pokonała Olimpię Chąśno 4:3 (2:0). Wynik już nie tak okazały jak w poprzednich meczach, choć w trakcie spotkania zanosiło się na podobny. Prowadziliśmy już 4:0 po bramkach Marcina Gajdy, Marcina Jaworskiego, Mateusza Pilichowskiego i Tomasz Jurczaka, ale od tego momentu bramki zdobywali już tylko nasi przeciwnicy.

Wystąpiliśmy w składzie: S. Grefkowicz, K. Drązikowski, Jaworski, Pilichowski, Popławski, T. Mikulski, Nowak, A. Dąbrowski, Chałubek, Jurczak, M. Gajda. Grali także: M. Mikulski i Marcinkowski.

orion_ceglowTakże dzisiaj, swój pierwszy sparing rozegrała nasza druga drużyna. Jednak wyjazd do Żyrardowa nie był udany. W pojedynku z Orionem Cegłów przegraliśmy 1:2 (0:1), choć gdyby nie fatalna skuteczność to wynik mógłby być zupełnie inny. Jedyną bramką zdobył Kamil Dalke, a Promyk II wystąpił w składzie: Mularski, K. Drązikowski, Kuczek, R. Gajda, Antosik, R. Cieślak, Wawrzyniak, A. Cieślak, Nowicki, Wróblewski, K. Dalke. Grali także: Orłowski, K. Gajda i R. Dalke.