Zabrakło jednej bramki…

W minioną sobotę Orliki rywalizowali w turnieju „Sochaczew Cup 2012”. Turniej ten organizowany był po raz pierwszy przez KP Orkan Sochaczew, ale po profesjonalnym podejściu organizatorów zupełnie tego nie było widać. Osiągnięty rezultat był dość pechowy, ponieważ podopiecznym Marcina Jaworskiego zabrakło jednej bramki w meczach z Błonianką I Błonie i Milanem Milanówek, aby awansować do półfinału turnieju, w którym ostatecznie zwyciężyła pierwsza z tych drużyn.

Początek wyglądał obiecująco. Pokonujemy 2:0 Orkan II Sochaczew po bramkach Huberta Mikulskiego. Następnie bezbramkowo remisujemy z Milanem Milanówek i przegrywamy z Błonianką I Błonie 0:1. Jak się później okazało ta bramka była jedyną jaką straciliśmy w całym turnieju. Przed ostatnią kolejką rywalizacji grupowej, aby awansować musiały być spełnione dwa warunki: Błonianka I Błonie musiała pokonać Milan Milanówek, a nasza drużyna miała wygrać z Unią Iłów. Zawodników z Iłowa pokonaliśmy 2:0 (kolejne dwa trafienia Huberta Mikulskiego), jednak w meczu Błonianki z Milanem padł bezbramkowy remis i straciliśmy szanse na półfinał.

Relacja także na stronie KP Orkan Sochaczew tutaj

Z postawy naszej drużyny trzeba być zadowolonym i należy podkreślić, że mimo choroby kilku zawodników znaleźli się inni, którzy bardzo dobrze ich zastąpili. Promyk wystąpił w składzie: Wiktor Felczak, Paweł Piotrowski, Hubert Kowalski, Wojciech Miedziński, Hubert Mikulski, Kamil Kościug, Krystian Paluchowski, Filip Szczepaniak, Kacper Drązikowski i Bartosz Ignatowski.

https://www.downloadfreenulled.download/