Trampkarze na podium

25 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Turnieju Kwalifikacyjnym VII Halowych Mistrzostw Warszawy 2012 organizowanym przez KS Delta Warszawa i OSiR Włochy. Trzeba przyznać, że impreza była bardzo profesjonalnie zorganizowana, ale nasz zespół także spisał się na medal. Udało nam się zająć 3 miejsce dające awans do Turnieju Półfinałowego. Wszystko zaczęło się od rywalizacji w grupie „B”, gdzie zajęliśmy drugie miejsce, a nasze wyniki przedstawiały się następująco:

  • AP OSiR Żyrardów – Promyk Nowa Sucha 1-1 (B. Stypuła)
  • LKS Chlebnia – Promyk Nowa Sucha 1-3 (K. Szczepaniak x3)
  • Ryś Laski – Promyk Nowa Sucha 1-2 (B. Kaczor, K. Szczepaniak)
  • Promyk Nowa Sucha – Delta Warszawa 1-3 (M. Nowakowski)

Drugie miejsce oznaczało awans do półfinału, gdzie czekała na nas drużyna KS Łomianki. Prowadziliśmy w tym meczu już 2:0 (K. Szczepaniak, B. Stypuła), ale przeciwnik zdołał wyrównać i o końcowym zwycięstwie decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Łomianek. Pozostał niedosyt, ale humory poprawiło nam zwycięstwo 4:2 (B. Kaczor x2, M. Nowakowski, K. Kaźmierczak) w meczu o 3 miejsce z UKS Nowa Wieś. Szczególnie, że trzy pierwsze drużyny uzyskały awans do Turnieju Półfinałowego. W najważniejszym meczu tych zawodów spotkały się KS Łomianki i AP OSiR Żyrardów. Puchar za zwycięstwo 3:1 trafił w ręce kapitana pierwszej z nich. Do Nowej Suchej także przyjechał puchar z tym, że za trzecie miejsce. Jednak to nie jedyna nagroda jaką zabraliśmy ze sobą. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Konrada Drązikowskiego. Brawo!!!

Wszystkie wyniki i kilka zdjęć tutaj

Promyk wystąpił w składzie: Konrad Drązikowski, Bartłomiej Stypuła, Karol Kaźmierczak, Bartosz Kaczor, Kacper Szczepaniak, Michał Nowakowski, Bartłomiej Sztypok, Michał Zwoliński, Maciej Jacewicz oraz Adam Miedziński.

Jedyny problem jaki powstał to 9 grudnia 2012 roku mamy do wyboru „Turniej Półfinałowy Halowych Mistrzostw Warszawy 2012” czy „Sochaczew Cup 2012” ;)

2 komentarze na temat “Trampkarze na podium

  1. Panowie, super wynik, szacunek dla całej Druzyny! Pokazaliście się świetnie na dobrych zawodach, tak trzymać. Konrad, gratulacje dla Ciebie za wyrożnienie indywidualne!

  2. Warto dodać że Bartek Stypuła w półfinale z Łomiankami w ostatniej minucie meczu, po świetnym rajdzie uderza mocno prostym podbiciem i piłka trafia w słupek a finał był tak blisko….

Komentarze są wyłączone