Szczęśliwe zakończenie rundy

Partyzant LesznoPromyk Nowa Sucha

1 - 2

W ostatnim meczu rundy jesiennej „A” klasy Promyk pokonał Partyzanta Leszno 1:2 (0:0), kończąc rozgrywki na czwartym miejscu. Jednak już w drodze do Leszna było wiadomo, że będzie to ciężka przeprawa. Z różnych przyczyn (szkoła, praca) wystąpiliśmy w dość eksperymentalnym składzie, a już formacja obronna to był prawdziwy eksperyment. Potwierdziło się to od samego początku spotkania. Obserwowaliśmy duży chaos panujący w naszej grze. Jednak aż tak źle nie było, ponieważ pierwszą połowę zakończyliśmy bezbramkowym remisem. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak cała pierwsza część gry. Dużo gry w środku i mało okazji do zdobycia bramek z obydwu stron. Trzeba jednak przyznać, że gospodarze stworzyli sobie dwie okazje do zdobycia bramki. Najpierw Sebastian Grefkowicz obronił bardzo dobry strzał zawodnika z Leszna, jednak parę minut później był bez szans i przegrywaliśmy 1:0. Taki obrót spraw spowodował, że musieliśmy wzmocnić ofensywę i na boisku pojawił się Paweł Zienkiewicz. Gra dalej nam się nie układała, ale w końcu na 10 minut przed końcem złapaliśmy właściwy rytm. Lewą stroną pomknął wspomniany „Zienio”, dograł do Marcina Nowaka i mieliśmy wyrównanie. Mimo braku kilku zawodników przyjechaliśmy do Leszna po 3 punkty i w doliczonym czasie gry, udało się ten cel osiągnąć. Bohaterem został „Nowy”, który głową zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i przypieczętował 9 zwycięstwo Promyka w tym sezonie.

Promyk wystąpił w składzie: S. Grefkowicz, M. Mikulski, Opolski, Pilichowski (Zienkiewicz), Nowicki, Marcinkowski, Nowak, Jaworski, M. Gajda, Jurczak (Szymański) i Barcikowski (K. Drązikowski).