Orliki wygrali z pogodą i Partyzantem

Promyk Nowa SuchaPartyzant Leszno

6 - 1


Nie sanki i narty, a łopata w rękę od godziny 11:00 i o 14:00 „orlik” w Kozłowie Biskupim był gotowy do gry. O stan boiska dla swoich podopiecznych zadbał m.in. ich trener Marcin Jaworski, ale w odśnieżaniu pomagał nawet opiekun drużyny z Leszna. Tak więc przy wspólnym wysiłku pierwszy atak zimy nam nie straszny. W samym meczu nasi zawodnicy zwyciężyli 6:1 (0:0, 2:0, 2:0, 2:1), a czwarta bramka była efektem bardzo dobrze rozegranej akcji przez naszą drużynę. Obserwujący te wydarzenia zawodnicy drugiej drużyny seniorów mają się od kogo uczyć ;) Wracając do meczu po trzy bramki zdobyli Adrian Jaworski i Hubert Mikulski, a Promyk wystąpił w składzie: Felczak, Kowalski, Piotrowski, Miedziński, Sobczak, Mikulski i Jaworski. Grali także: Łażewski, Szczepaniak, Drązikowski, Kmieć, Kościug oraz Wróblewski.

PS Dziękujemy rodzicom za pomoc w odśnieżaniu i pozdrawiamy tych rodziców, do których trener nie zadzwonił, a byli chętni do pomocy

PS 2 W dalszej części dostępne są zdjęcia z tego meczu. Pod wpisem „Orliki wygrywają z rodzicami” także pojawiła się galeria.