11 komentarzy na temat “Komunikat Zarządu

  1. Taaaa… i jescze zabierzcie mu karte kibica i zakaz stadionowy zróbcie… śmiech na sali. Znalazła sie „profesionalny” klub. W taki razie chyba trzeba wyrzucic połowe drużyny i zarząd, bo oni też nie wylewają za kołnierz… A znając życie zarząd to przedyskutował przy flaszce…Mało tego trzeba było wywiesić plakat na suchej i poinformować o tym wszystkich… ludzie otrząśnijcie się…

  2. zgadzam się z „koleś” oceniajcie innych wg siebie… pozatym podjeliscie dezycje , zawodnik został poinformowany , koniec. Jeszcze do Wybiórczej napiszcie że zawodnik M.D został zawieszony w prawach zawodnika itp. Brak słów ! DUDEK NA WYJAZDY !

  3. Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. Atmosfera w Promyku pogorszyła się. Już to nie jest to co kiedyś. Dawniej za takie głupoty nic nie było… Ktoś się nam rozchulał i myślę, że to panujący nam „WC” prezes… Władza uderza… No ale. „promyk4ever” ma racje „oceniajmy innych wg. siebie” na pewno wiele osób widziało nie raz jak „niektórzy” działacze ledwo wychodzą z szatni… Ale nikt nie robił z tego problemu. Jedyny P.Mikulski potrafi sprawę załatwic normalnie, a nie wypisuje jakieś głupoty na stronie. Przykre ale prawdziwe… A może ktoś po prostu zazdrości, że nie może bo musi kierować… :P

  4. Się dzieję :p A tak dla info :) Promyk II Nowa Sucha – Pogoń Wiskitki 4:0. Bramki: Zienkiewicz x2, Marcinkowski, samobój bramkarza :)

  5. hahah pijmy za nie pijących;)Panowie no stress alko jest dla ludzi,zgadzam sie niektórych boli że nie mogą….;)wiadomo o co i o kogo chodzi…;)

  6. To co pan J.D też chyba powinien dostać jakiś zakaz. Przecież też lubi sobie %. Jak wszyscy to wszyscy. Jakaś sprawiedliwość musi być chyba ? W d…ch wam się poprzewracało szanowny zarządzie.

  7. TAKIE SPRAWY ZALATWIA SIE W SZATNI A NIE NA STRONIE POKAZ GLUPOTY SIE ROBI PANOWIE TO JEST B-klasa a NIE EKSTRAKLASA

  8. Panowie (myślę że głownie Panowie są autorami wypowiedzi) , z każdej sytauacji można wyciągnąć naukę. Komunikacja była moim pomysłem. Uważam że powinniśmy dzielić się i lepszymi i trudnymi informacjami z których wyciągniemy wnioski.
    Tym razem też tak będzie na przyszłość, zarówno w kwestii ewentualnego tematu jak i jego komunikacji. Jeśli są jeszcze jakies uwagi to proszę kierować je do mnie imiennie jako inicjatora wpisu i vice-prezesa Klubu (były juz pewne odniesienia do tej funkcji w komentarzach).Pozdrawiam. Adam K

Komentarze są wyłączone