Bramkarz ratuje lidera

Promyk Nowa SuchaPiast Piastów

2 - 3


W meczu 10 kolejki „A” klasy przegraliśmy z Piastem Piastów 2:3 (0:2). Był to mecz w którym bardzo dobre spotkanie rozgrywał bramkarz rywali raz po raz broniąc strzały naszych zawodników. Czy to Artur Rogala czy Marcin Nowak nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego zawodnika Piasta. Niewykorzystane sytuacje się mszą i mając trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki przegrywamy do przerwy 0:2. Choć mogło być więcej, ponieważ Sebastian Grefkowicz nie po raz pierwszy w tym sezonie obronił karnego. Po 15 minutach odpoczynku wychodzimy z zamiarem odrobienia strat, bo okazuje się, że lider nie jest taki straszny. Przez większość drugiej części gry przeciwnik rzadko gościł pod naszym polem karnym, za to często bardzo długo leżał po starciach z naszymi zawodnikami. Niestety taki przywilej tych co prowadzą;) Nawet trener Piasta powiedział, że to co wyczyniają jego zawodnicy to jest „obrona Częstochowy”. Szkoda tylko, że bramki udało się zdobyć dopiero w końcówce spotkania, a w międzyczasie sędzia podyktował bardzo dyskusyjny rzut karny i spotkanie zakończyło się naszą porażką.

Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Tomasz Jurczak i Marcin Nowak, a Promyk wystąpił w składzie: S. Grefkowicz, Jaworski, Popławski, Pilichowski (Marcinkowski), Sabalski (K. Drązikowski), Opolski, Nowak, Jurczak, A. Chałubek (Antosik), M. Gajda i Rogala.

PS Adam Szymański dzisiaj o 16:00 się żenił. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, ale masz dużego minusa za to, że nie powiedziałeś wcześniej. Mecz był u nas więc mogliśmy wybrać inny termin tak żeby wszystkim pasowało;)

Wyniki 10 kolejki:

  • Naprzód Brwinów – Passovia Pass 4-0
  • UKS GOSiR Stare Babice – Relax Radziwiłłów 2-3
  • UKS Ołtarzew – Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-2
  • Orion Cegłów – Piast Feliksów 2-3
  • Błonianka Błonie – Partyzant Leszno 6-0
  • Promyk Nowa Sucha – Piast Piastów 2-3
  • Mszczonowianka II Mszczonów – Guzovia Guzów 1-5

Po tej kolejce w tabeli zarysowuje się przewaga trzech drużyn. Są to: Piast Piastów, Błonianka Błonie i Piast Feliksów. Promyk trzyma się w „grupie pościgowej” obecnie zajmując 5 lokatę.