Szkoda straconych punktów

Promyk Nowa SuchaRyś Laski

2 - 2


W meczu 9 kolejki Ligi Trampkarzy Promyk zremisował z Rysiem Laski 2:2 (0:2). Słaba pierwsza połowa zadecydowała o zdobyciu tylko jednego punktu w tym spotkaniu, choć trzeba przyznać, że od początku meczu stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramki, ale brakowało wykończenia. Z kolei przeciwnik wykazał się bardzo dużą skutecznością, bo właściwie to co sobie wypracował to strzelił. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego akcentu z naszej strony, bo zaraz po rozpoczęciu tej części meczu Kacper Szczepaniak zdobywa kontaktową bramkę. Na drugą bramkę musieliśmy jednak poczekać do końcówki spotkania. Jej autorem także był Kacper, ale skoro udało się doprowadzić do remisu to dlaczego nie zagrać o pełną pulę… Prawie się to udało, ponieważ w doliczonym czasie gry piłka po strzale Bartosza Kaczora trafiła w słupek, a po jej odbiciu zabrakło kogokolwiek w polu karnym, aby ją skierować do pustej bramki.

Promyk wystąpił w składzie: Drązikowski, Piątek (Wołowczyk), K. Kaźmierczak, M. Kaźmierczak, Jacewicz, Obrębski, Stypuła, Szczepaniak, Miedziński (Krul), Adamiak i Kaczor.

Wyniki 9 kolejki:

  • Promyk Nowa Sucha – Ryś Laski 2-2
  • LKS Chlebnia – Orkan Sochaczew 3-3
  • Ożarowianka Ożarów – Piast Piastów 3-1
  • Milan Milanówek – UKS Nowa Wieś 4-1
  • GLKS Nadarzyn – UKS Ołtarzew 0-1
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Naprzód Stare Babice 6-1

Po tej kolejce Promyk zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Lideruje Milan Milanówek  przed Pogonią Grodzisk Mazowiecki.