Weekend z Promykiem

Tym razem swoje mecze ligowe rozegrają 3 drużyny Promyka, ale będzie ich właściwie cztery.

Jako pierwsi, w sobotę o 11:00 w Nowej Suchej zagrają Trampkarze z Rysiem Laski. Przeciwnik zajmuje ostatnie miejsce w lidze więc jest okazja do zdobycia punktów. Oby tylko nasi zawodnicy nie zlekceważyli rywala.

Także w sobotę zagra jeszcze drużyna seniorów występująca w „A” klasie. Przyjeżdża do nas Piast Piastów czyli aktualny lider. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, a ewentualne zwycięstwo zmniejszy naszą stratę do 1 punktu.

W niedzielę o tej samej godzinie co „jedynka” zagrają rezerwy występujące w „B” klasie. Ten mecz także odbędzie się na naszym terenie, a podejmować będziemy Pogoń Wiskitki. Przeciwnik w przedsezonowych sparingach grał z nami i tamto spotkanie zakończyło się remisem 2:2 więc nadarza się okazja, aby się lepiej zaprezentować.

To jednak nie koniec piłkarskich atrakcji. Orliki korzystając z wolnego terminu zagrają sparing ze swoimi rodzicami. Na „orliku” w Kozłowie Biskupim zobaczymy także trenera naszej najmłodszej drużyny, ale nie jest jeszcze potwierdzone w której drużynie zagra… Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:00. Rodzice, pamiętamy o dowodach!!! ;)

Zachęcamy kibiców do dopingu!!!