Sokół lepszy w meczu przyjaźni

Sokół Budki Piaseckie Promyk II Nowa Sucha

1 - 0


W meczu 9 kolejki „B” klasy rezerwy Promyka przegrały z Sokołem Budki Piaseckie 1:0 (1:0). W meczu, gdzie na trybunach momentami ciężko było odróżnić kibica Sokoła od Promyka (może poza najaktywniejszymi fanami Sokoła) było też przyjacielsko na boisku. Graliśmy trochę tak jakbyśmy nie chcieli skrzywdzić przeciwnika;) Gospodarze z kolei mimo licznych okazji do zdobycia bramki nie potrafili tego uczynić, a w z pozoru niegroźnej sytuacji zdobywają bramkę, która jak się okazało była jedyną w tym spotkaniu.

Promyk wystąpił w składzie: Mularski, M. Mikulski, K. Drązikowski, R. Gajda, Kuczek, K. Dalke, Kaczor (J. Mikulski), J. Grefkowicz, Nowicki (R. Dalke), Wróblewski (Orłowski) i Zwierzchowski.

PS 1 Pan Sędzia przed meczem szukał w składzie Promyka jak to określił „swoich ulubieńców”. Chodziło o Zieńka i Miśka. Ciekawe czy dotyczyło to wysokich umiejętności piłkarskich czy też czegoś innego;)

PS 2 W sprawach dyscyplinarnych dotyczących wydarzeń po tym meczu w najbliższym czasie zbierze się Zarząd Promyka.

Wyniki 9 kolejki:

  • LKS Osuchów – Salos Żyrardów 4-0
  • LKS II Chlebnia – Wrzos Międzyborów 4-1
  • Zaborowianka Zaborów – Orzeł Kampinos 2-0
  • KS II Teresin – Tajfun Brochów 2-1
  • Sokół Budki Piaseckie – Promyk II Nowa Sucha 1-0
  • Pogoń Wiskitki – Błonianka II Błonie 3-1

Przewaga LKS Osuchów i Zaborowianki Zaborów nad resztą drużyn w tabeli właściwie zwiększa się po każdej kolejce i ciężko wyobrazić sobie, aby te dwie drużyny nie awansowały w tym sezonie o klasę wyżej. Promyk z dorobkiem 9 punktów zajmuje 6 miejsce (bez uwzględniania wyników meczów bezpośrednich).