Porażka pierwszej drużyny

W spotkaniu kończącym weekendowe zmagania drużyn Promyka nasza pierwsza drużyna przegrała z UKS GOSiR Stare Babice 1:2 (1:0). Kibice zgromadzeni na stadionie w niedzielne popołudnie mogli obejrzeć bardzo zacięte spotkanie, w którym było dużo gry w środku pola. Sytuacji bramkowych było niewiele, a do przerwy udało nam się wykorzystać jedną z nich. Bramkę zdobył Adrian Chałubek. Na początku drugiej połowy obraz gry nie uległ zmianie, jednak z każdą kolejną minutą przewaga drużyny przyjezdnej była coraz większa co w konsekwencji udokumentowali bramką. Pod koniec spotkania arbiter dyktuje bardzo dyskusyjny rzut karny, ale… sędzia ma zawsze rację i tracimy drugą bramkę. Strat nie udało się już odrobić i ostatecznie ponosimy pierwszą porażkę w tym sezonie.

Promyk wystąpił w składzie: S. Grefkowicz, Jaworski, Sabalski (Marcinkowski), Dąbrowski, Popławski, Pilichowski (P. Gajda), Opolski (Szymański), Nowak, A. Chałubek, Jurczak, M. Gajda.