POCZĄTEK ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM !!!!!

Drużyny seniorskie rozpoczęły nowy sezon 2012/2013. W niedzielne popołudnie w Feliksowie nasz Promyk II rozegrał mecz z tamtejszym Piastem II. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla gospodarzy, choć to my do 80 minuty prowadziliśmy 1-0. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak właśnie było w tym meczu. Sytuacjami tymi obdzielić by można kilka spotkań. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Kamil Marcinkowski, a Promyk II grał w składzie: K. Drązikowski, M. Mikulski, K. Dalke, R. Gajda, Nowicki, Marcinkowski (Kuczek), Kaczor (R. Dalke), Barcikowski (Arkadiusz Cieślak), J. Grefkowicz, Zienkiewicz (J. Mikulski), Zwierzchowski.

Następnie o godzinie 16.00 nasz Promyk I rozpoczął ligowe zmagania z zespołem Relaxu Radziwiłłów. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-0. Łupem bramkowym podzielili się Tomasz Jurczak, Mateusz Pilichowski i Artur Rogala x2. Jeśli by ktoś pomyślał, że to był spacerek dla naszej drużyny, to głęboko by się pomylił. Był to mecz twardej walki, którą nasi piłkarze wygrali bo mieli w swoich szeregach Artura Rogalę, który zaliczył dwa trafienia i asystę  przy bramce Tomasza Jurczaka. Cały zespół zaprezentował się dobrze kondycyjnie i szybkościowo i zasłużył na wielkie brawa. Nie ma to jak dobrze rozpocząć sezon.

Brawo chłopaki!!!!

Promyk I wystąpił w składzie: S. Grefkowicz, Jaworski, Popławski, Dąbrowski, Sabalski, Pilichowski (P. Gajda), Nowak, M. Gajda, A. Chałubek, Jurczak (Opolski), Rogala.

2 komentarze na temat “POCZĄTEK ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM !!!!!

  1. widac golym okiem WAWRZYN nam w obronie pierdzielil teraz niech kwasi w bzurze TRZEBA SZAJEWSKIEMU DOPLACIC ZEBY WZIOL GO DEFINITYWNIE

Komentarze są wyłączone