40-lecie KS Promyk Nowa Sucha

Zarząd KS Promyk Nowa Sucha składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom obchodów 40 lecia sportu w Nowej Suchej.

40 lat jest okresem symbolicznym od czasu pierwszej rejestracji LZS Nowa Sucha w 1972 roku, ale wiemy że działalność sportowa prowadzona była dużo wcześniej.

Kolejne pokolenia zawodników i działaczy zarówno LZS Nowa Sucha jak również KS Promyk ciężko pracowały na zbudowanie obecnego wizerunku Klubu z sercem, Klubu silnie związanego z lokalną, najbliższą nam  społecznością.

Dziś jesteśmy Klubem zrzeszającym blisko 100 zawodników grających w 4 drużynach piłkarskich. Z dumą reprezentujemy Promyk na wszystkich arenach sportowych Gminy, Powiatu i Województwa.

W dniu naszego święta z wielką radością gościliśmy zawodników sprzed lat, tych którzy kładli podwaliny pod następne przedsięwzięcia, ludzi działających z pasją i niezwykła energią. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele MZPN, Województwa Mazowieckiego, Starostwa Powiatowego, Gminy Nowa Sucha, byli wójtowie Gminy Nowa Sucha, radni, zawodnicy, mieszkańcy gminy i powiatu. Odczytany został również list wystosowany do naszego Klubu przez Posła RP Macieja Małeckiego.

Składamy serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Januszowi Włodarczykowi za odprawienie uroczystej Mszy Świętej w intencji Klubu.

Serdecznie dziękujemy Gminie Nowa Sucha za wsparcie finansowe i doskonałą współpracę przez wiele lat.

Dziękujemy wszystkim  Sponsorom którzy okazują Promykowi tyle serca i wspierają nasze imprezy i działania sportowe finansowo i nagrodami rzeczowymi.

Dziękujemy mieszkańcom, sympatykom sportu oraz wszystkim którzy dopingują naszym drużynom w trakcie meczów.

Od 5 sierpnia mamy już nasz hymn – utwór Daniela Janiaka  „Kto jak nie my” będzie na zawsze kojarzył się z KS Promyk Nowa Sucha. Daniel, wielkie dzięki!

Jako Zarząd KS Promyk Nowa Sucha składamy deklarację dalszej intensywnej pracy na rzecz rozwoju Klubu, wychowywania młodzieży, organizowania na najwyższym poziomie imprez sportowych i rekreacyjnych dla naszych mieszkańców. Dołożymy wszelkich starań abyśmy wszyscy mogli być dumni z wyników i efektów działalności KS Promyk Nowa Sucha jako kontynuatora chlubnych tradycji sportowych z ponad 40 letnią historią.

Życzymy wszystkim byłym i obecnym zawodnikom, kibicom oraz mieszkańcom naszego regionu sukcesów w życiu sportowym i prywatnym, stawiania sobie ambitnych celów i pokonywania barier, jak również satysfakcji z własnych osiągnięć.

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd KS Promyk Nowa Sucha

 

 

Autor : Krzysztof Derdzikowski